Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.04.2023

Resmi olarak yayınlanmadan önce oyunun dosyalarında iki kozmetik seti daha keşfedildi. Bu da Fortnite için yakında daha fazla Star Wars görünümü ve diğer ilgili şeyler geleceğini gösteriyor. Artık bu setlerde ne tür kozmetiklerin yer aldığını ve koleksiyonların kod adlarının ne olduğunu bilsek de, bu kozmetiklerin Star Wars dünyasının hangi alanlarından ilham alacağını hala tam olarak bilmiyoruz. Bununla birlikte, oyuncular arasındaki söylentiler, bunların kozmetikler aracılığıyla gelecekteki Star Wars Jedi Survivor oyunuyla bağlantıları olacağı ve nihayet oyuna Cal Kestis'i dahil edeceği yönünde söylentilere yol açtı.

Fortnite sızıntısı daha fazla Star Wars kostümünden bahsetti

Fortnite'ta halihazırda çok sayıda Star Wars kozmetiği var. Bunu göz önüne alınca, bu kozmetiklerin oyuna ekleneceği her zaman varsayılabilir. Ancak Fortnite uzmanı Shiina bu hafta yayınladığı bazı bilgilerle yakında daha fazla kostüm ve diğer eşyaların oyuna ekleneceğine dair güçlü ipuçları verdi. Bu hafta, biri "CirrusVine" ve diğeri "PlotTwist" kod adlarına sahip iki farklı kozmetik setinin kanıtı ortaya çıktı.

Shiina daha sonra attığı bir Tweet'te bu kozmetik setlerinde hangi Star Wars karakterlerinin yer alabileceğini öğrenmek için hala beklediklerini söyledi. Bununla birlikte, diğerlerinin bu kozmetik ürünlerde neler olabileceğine ilişkin hipotezleri var. Bazı kişiler iki set ile Star Wars'un ilk romanları arasında bir bağlantı olduğunu öne sürdü. "PlotTwist" cilt seti, şüphesiz birçok Star Wars destanı boyunca kendi anlatı bükülmelerine sahip olan iki karakter olan Anakin Skywalker veya İmparator Palpatine ile de ilişkilendirilebilir.

Birçok kişi Star Wars Jedi Fallen Order ve Star Wars Jedi Survivor'ın ana karakteri Cal Kestis'in, bu teoriyi destekleyecek çok fazla kanıt veya bağlantı olmamasına rağmen, bu yaklaşan Star Wars sürümünde görüneceğini umuyor. Star Wars oyununun bu ayın sonuna doğru piyasaya sürülmesi planlandığından, Cal Kestis'in battle royale oyununa muhtemelen yanında bir BD-1 sırt süsü ile katılması için ideal bir zaman olacaktır.

4 Mayıs Star Wars Günü olduğu için, belki de bu kostümler o zaman oyuna dahil edilecektir. En azından, Star Wars kozmetiklerinden bazılarını bir kez daha Öğe Mağazasında görmeyi bekleyebilirsiniz. Fortnite ve Star Wars söylentisi yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Şimdi, sizleri diğer yazılarımızla bir araya getireceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi strateji oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Fortnite ve Star Wars söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.