Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.03.2023

Fortnite ile alakalı önemli bir yeni söylenti, her zaman popüler olan battle royale oyununun yakında anime serisi Attack on Titan ile işbirliği yapacağını ortaya çıkardı. Fortnite, 4 Aralık 2022'nin ilk gününden bu yana Bölüm 1 Sezon 2022'yi oynatmaya başladı. Oyunun mevcut sezonu genel olarak olumlu eleştiriler alsa da, birçok hayran 2. Sezonda neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyordu. Yukarıda bahsedilen yeni kaynağa dayanarak Fortnite'ın 2. Sezon savaş geçişindeki en büyük yeni karakter görünümünün ne olacağını artık biliyoruz.

Fortnite Attack on Titan crossover mı geliyor?

Fortnite'ın güvenilir isimleri Shiina ve Hypex'e göre Attack on Titan, oyunun 2. Sezon savaş geçişinde önemli bir role sahip olacak. Attack on Titan'ın ana karakteri Eren Yeager, nihayetinde Bölüm 4 Sezon 2 savaş geçişinde görünen "gizli görünüm" olarak hizmet edecek. Epic Games henüz bunu resmi olarak duyurmamış olsa da, hem Shiina hem de Hypex'in itibarları göz önüne alındığında, bu işbirliğinin gerçekleşmesi muhtemel görünüyor.

Fortnite'ın Eren Yeager kostümüne ek olarak Attack on Titan ile bağlantılı yeni bir Efsanevi Eşya yayınlayacağı bildiriliyor. Özellikle Attack on Titan'daki Waist Grappler eşyasının da oynanabilir olacağı iddia ediliyor. Hayranlar bunların nasıl çalışması gerektiği konusunda zaten bir fikre sahipler çünkü benzer çengel tarzı aletler daha önce Fortnite'ta ortaya çıkmıştı.

Epic Games, Fortnite'ın 4. Bölüm 2. Sezonu için henüz bir başlangıç tarihi belirtmedi. Ancak bundan önceki Fortnite sezonlarının ne kadar uzun sürdüğü göz önüne alındığında, Epic'in yakında daha fazla ayrıntı vereceği anlaşılıyor. Fortnite Attack on Titan işbirliği bir yana, şimdi sizle başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Fortnite Attack on Titan işbirliği söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.