Final Fantasy 15 için Mod Organizer, Party Pack ek paketi ve daha fazlası

Final Fantasy 15 için Mod Organizer, Party Pack ek paketi ve daha fazlası

Final Fantasy 15: Pocket Edition'ı PC'de oynamak isteyenleri görebilir miyiz?

Geçtiğimiz aylarda PC platformu üzerinde de boy göstermiş olan Final Fantasy 15, oyuncularını Haziran 2018 ayı içerisinde mutlu etmeyi planlıyor gibi görünüyor. Gönlümüze adını kazıdığımız oyunun arkasındaki isim olan Square Enix, PC platformu oyuncularını sevindirecek bir özelliği ve oyun için gelecek olan yeni bir içeriği bizlerle paylaştı. Görünüşe göre, PC oyuncuları için Mod Organizer desteği geliyor. Aynı zamanda, Comrades çoklu oyuncu modunu geliştirecek olan Party Pack ek paketi de duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Final Fantasy 15 için Mod Organizer, Party Pack ek paketi ve daha fazlası

Final Fantasy 15 oyuncuları, PC üzerinde oyunu modlayabilecek

PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Party Pack ek paketi, bizlere oyun içerisinde yeni kozmetik eşyalar sunuyor. Şöyle birkaç örnek vermek gerekirse, Noctis, Gladiolus, Prompto ve Ignis için gelecek olan doğum günü gözlükleri ve maskelerden söz edebiliriz. Bahsini etmiş olduğumuz ek paket, 5 Haziran 2018 tarihinde oyuncularla buluşacak. Bir başka yenilik ise, 6 Haziran 2018 tarihinde Windows 10 sürümünü göreceğimiz Final Fantasy 15: Pocket Edition.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Asıl önemli bomba ise, PC oyuncularını sevindirecek cinsten. Zira, oyun için resmi bir mod aracı olarak gelecek olan Mod Organizer desteği, 7 Haziran 2018 tarihinde bizlerle birlikte olacak. Oyun için çıkacak olan bölüm editörü ise, 2018 yılının sonbahar sezonu içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Yani, Final Fantasy 15 de belki artık bir The Elder Scrolls V: Skyrim olabilir ve bize oyunun kendi evreni dışında, hayranlar tarafından oyuna modlanan başka hikayeler ile de tanışabileceğiz.


Final Fantasy 15
Final Fantasy XV: Windows Edition inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.