Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.12.2022

FIFA 23 FUT Web App ve FUT Companion App, Ultimate Team oyuncuları için önemli araçlardır. Ayrıca, kulüplerini gittikleri her yere yanlarında taşımalarını sağlar. FIFA 23 Web App ve Companion Apphakkında bilmeniz gereken her şey burada. Ultimate Team, günlük SBC'lerden yeni promosyonlara kadar her zaman takip edilmesi gereken yeni şeyler yayınlıyor. Ancak, herkes güncel sürümleri takip etmek için her gün oyuna giriş yapamıyor.

Neyse ki, FIFA 23 FUT Web App ve Companion App dışarıda Ultimate Team'inizi korumaya yarar. Böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Aşağıda, FIFA 23 FUT Web App ve FUT Companion App hakkında her şeyi anlattık.

FIFA 23 FUT Web App ve FUT Companion App nasıl kullanılır?

Uzun süredir FIFA oynayanlar Web Uygulamasının ve Companion Uygulamasının faydalarından haberdardır. Ancak acemi oyuncular bu uygulamanın varlığından habersiz olması muhtemel. FIFA 23 Web Uygulamasına erişmek için, herhangi bir internet tarayıcısında Web Uygulaması web sitesine gidin ve Ultimate Team hesabınızla ilişkili e-posta adresiyle oturum açın.

E-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra, oyun içinde oluşturduğunuz kadro sizi bekliyor olacak. FIFA 23 Companion Uygulamasını indirmek için herhangi bir Android veya Apple akıllı telefon uygundur. Tek yapmanız gereken iOS veya Google Play Store'da 'FIFA 23' araması yapmak ve indirme düğmesine tıklamak. Ultimate Team hesabınızı oluştururken kullandığınız e-posta adresini ve şifreyi kullanmayı unutmayın.

FIFA 23 FUT Web App ve FUT Companion App özellikleri

Çoğu oyuncu Ultimate Team'in maç oynamaktan çok daha fazlasını sunduğunu gözden kaçırır. Web Uygulaması ve Companion Uygulaması, maç oynamadığınız zamanlarda hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Aşağıda, FIFA 23 Web Uygulaması ve Companion Uygulaması ile kullanılabilen tüm işlevler ve eylemler yer almaktadır:

  • Ultimate takımınıza isim verin
  • Kitleri ve Stadyumları seçin
  • FIFA 23 Ultimate Team kadrolarınızı yönetin
  • Sarf malzemeleri uygulayın
  • Komple SBC'ler
  • Squad Battles, Division Rivals ve FUT Champs ödüllerini talep edin
  • FUT Transfer Pazarında oyuncu satın alın ve satın
  • Ultimate Team Paketlerini Açın
  • Hızlı satılan oyuncuları kurtarın

 

FIFA 23 FUT Web App ve FUT Companion App çıkış tarihleri

FIFA 23 Web Uygulaması 21 Eylül'de, erken erişimin başlamasından sadece birkaç gün önce yayınlandı. EA her zaman oyuncuların Web Uygulamasına önceden girmelerine izin verir. Böylece oyun çıkar çıkmaz maç oynamaya başlayabilirler.

FIFA 23 Companion Uygulaması daha sonra 22 Eylül'de çıktı. Ayrıca, Web Uygulamasına yalnızca web tarayıcıları üzerinden erişiliyor. Fakat, Companion Uygulaması mobil cihazlar ve tabletler için çıkan bir uygulamadır. FIFA 23 Web Uygulaması ve Companion Uygulamasının indirilmesi ve kullanımı hakkında bilinmesi gerekenler bu kadar. Yıl ilerledikçe, EA ekibinin uygulamalara daha fazla işlevsellik getirmesi muhtemel. Bu yüzden, biz de bu sayfayı yeni eklemelerle güncelleyeceğiz.

Başka ne önerirsiniz?

FIFA 23 FUT Web App ve FUT Companion App ile ilgili bilgi yetersiz mi geldi? Öyleyse, sizi diğer yazılarımız ile tanıştıralım. Zira, FIFA Online 4 sistem gereksinimleri yazımız size faydalı olacaktır. Ayrıca, Snapchat kullanıcı adı değiştirme yazımız da işinizi görebilir. Dahası, Assetto Corsa sistem gereksinimleri yazımız da size faydalı olabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.