Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.07.2020

Normalde, FIFA serisinin yeni oyunu olan FIFA 21’in gösterimi yarın, yani 23 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Fakat, daha oyun gösterilmeden, FIFA 21 ön planında yer alacak isimler belli oldu. Bu da, oyunun gösteriminin yapılacağı yayının etiketlerinden öğrenildi. Bilerek mi yoksa bilmeden mi yapılmış bir şey olduğu henüz bilinmiyor ama detaylara geçmeden önce, sizi hemen aşağıdaki Twitter gönderisi ile baş başa bırakalım.

FIFA 21 ile bizlerin karşısına çıkacak isimler belli oldu

FIFA 21’in ön planında yer alacak olan isimlerin belli olduğundan bahsetmiştik. Peki, bu isimler kim diye sorarsanız, hemen ondan da bahsedelim. PSG’den Kylian Mbappé, Borussia Dortmund’dan Erling Haaland, Atlético Madrid’den João Félix ve Liverpool’dan Trent Alexander-Arnold, serinin yeni oyununda ön planda yer alacak olan isimler olarak görünüyor.

Yeni neler var, neler yok merakla beklemekte olduğumuz FIFA 21 9 Ekim 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Bahsini ettiğimiz etiketlerin yer aldığı gösterim ise, hemen aşağıdaki bağlantıda yapılacak. Ekibin etiketlerden bu isimleri kaldırmış olması, dikkatleri çeken bir başka nokta oldu. Çoktan yedik sürpriz kaçıran bu detayları EA, geçti artık.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.