FIFA 20 çıkış tarihi bilgileri paylaşıldı

FIFA 20 çıkış tarihi bilgileri paylaşıldı

FIFA Street'in geliştirilmiş hali demek yalan olmaz.

Her yıl bir yenisi ile buluşturulduğumuz FIFA serisi, bu sefer de FIFA 20 ile karşımızda. Haberimize konuk olan oyunun serisine muhtemelen aşinasınızdır fakat yine de eğer yabancı olduğunuz bir seri ise, sizlere FIFA 19 inceleme yazımızı sunabiliriz. Temel olarak bizlere ne sunduğunu ve yeni ne tür özelliklere sahip olduğunu dile getirdiğimiz bir inceleme yazısı olmuştu kendisi. FIFA 19 inceleme yazımıza ilerlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Konumuz daha fazla dağılmadan, tekrardan FIFA 20’ye dönelim. Electronic Arts ekibi, FIFA 20 çıkış tarihi bilgileri ile birlikte oyunda bizleri yeni olarak beklemekte olan VOLTA bilgilerini paylaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FIFA 20 çıkış tarihi 27 Eylül 2019 tarihinde çıkacak

Electronic Arts tarafından verilen bilgilere göre FIFA 20 çıkış tarihi 27 Eylül 2019. Yani, sadece birkaç ay sonra serinin yeni oyunu bizlerle olacak. FIFA 20 çıkış tarihi gelip çattığında, bizleri bir de yepyeni bir özellik karşılayacak. VOLTA adının verilmiş olduğu bu yeni mod, aynı zamanda bir video ile birlikte de tanıtıldı. Hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz video, VOLTA ismindeki bu yeni oyun modunu bizlere tanıtması için paylaşıldı. Dilerseniz, detaylara geçmeden önce sizleri öncelikle VOLTA tanıtım fragmanı ile baş başa bırakalım.

Eğer fragmanı izlediyseniz VOLTA oyun modunun ne olduğu hakkında az çok fikir edinmişsinizdir çoktan. Fakat yine de bahsetmek gerekirse, VOLTA bizleri tekrardan sokaklara götürüyor. Açıkçası, yıllardır beklemekte olduğumuz bir mod olduğunun altını çizmek istiyoruz. Yaratıcılığın, kültürün ve tarzın konuştuğu bir mod olarak bizlere sunulmakta. Dünyanın dört bir yanında futsal alanlarında doyasıya oynayabileceğiz. Şöyle bir özetlemek gerekirse, FIFA 20 VOLTA modu, FIFA Street’in biraz daha geliştirilmiş hali denilebilir.

Elbette FIFA 20 ile bizlerle buluşturulacak olan tek yenilik VOLTA değil. Aynı zamanda oynanış açısından gerçekçilik sağlayacak geliştirmeler de mevcut. Football Intelligence ismi ile bizlere tanıtılacak olan özellik sayesinde, oynanış açısından daha derin mekanikler bizlere sunulacak. Bunun dışında, Authentic Game Flow, Decisive Moments ve geliştirilmiş top fiziği sistemleri ile birlikte FIFA 20 bizlere serinin önceki oyunlarına göre daha gerçekçi bir tecrübe sunacak. Bir süredir olduğu gibi, Frostbite Engine oyun motorunun gücünü göreceğiz yine yoldaki oyunda.


FIFA 20
FIFA 20 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.