Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.05.2022

Her hafta en az 1 adet oyun veya içerik hediye eden Epic Games ekibinden, bu hafta da bomba gibi bir hediye dağıtılıyor. Herkesin tamamen bedava olarak alıp kütüphanesine ekleyebileceği Borderlands 3, an itibari ile Epic Games üzerinde mevcut. Kendisi, bir süredir gizemli oyun olarak görünüyordu ve en sonunda bu gizem perdesi aralandı. Borderlands 3’ün oyunculara neler sunduğunu bilmiyorsanız veya merak ediyorsanız, oyun inene kadar Borderlands 3 inceleme yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Tabii, önce kütüphaneye eklemeniz gerekmekte. Gelin, bunu nasıl yapacağınızdan da bahsedelim.

Epic Games üzerinden bedava Borderlands 3 nasıl alınır?

Öncelikle, bir Epic Games hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu zaten cepteyse, gerisi çok kolay demektir. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Borderlands 3 Epic Games mağaza sayfasına ulaşmanız gerekiyor şimdi de. Ardından ise, normal satın alım yapar gibi hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Oyun, bu aşamadan sonra tamamen sizin oluyor ve dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabiliyorsunuz. Dahası da, gelecek hafta için de bir gizemli oyun görünüyor, Epic Games mağazası üzerinde. Yani, yine büyük bütçeli bir oyun, bizlere sunulmayı bekliyor olabilir. Daha önce Grand Theft Auto V bile dağıtmış olan Epic Games’ten her şey beklenir. Borderlands 3’ü de, hesabınıza eklemek için gelecek haftaki gizemli oyuna kadar zamanınız var. Yani, 26 Mayıs 2022 tarihinde, Türkiye saatleri ile saatler 18.00 olduğunda, bu kampanya da sona erecek. Bu yüzden, elinizi çabuk tutun!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.