Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.02.2022

Her hafta oyunculara tamamen bedava olarak oyunlar dağıtmakta olan Epic Games ekibi, yine bir ücretsiz oyunla haberimizin konusu oluyor. Cris Tales adındaki yapım, şu anda Epic Games üzerinde tamamen bedava olarak dağıtılıyor. Oyunu kütüphanenize eklediğinizde, oyun tamamen sizin oluyor ve dilediğiniz zaman indirip oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Cris Tales bedava olarak Epic Games üzerinden nasıl alınır?

Siz de tamamen ücretsiz olarak Cris Tales’a sahip olmak isterseniz, yapmanız gereken şeyler çok basit. Eğer bir Epic Games hesabınız varsa, öncelikle buna giriş yapmalısınız. Tabii, Epic Games hesabınız yoksa da, yine tamamen ücretsiz bir şekilde yeni bir hesap oluşturup, bu hesabınıza giriş yapmanız gerekmekte. Ardından ise, buraya tıklayarak da ulaşabileceğiniz Cris Tales’ın mağaza sayfasına geçmeniz gerekiyor. Her şey tamamsa, satın alır gibi oyunu hesabınıza ekleyebilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Her güzel şeyde olduğu gibi, bunun da bir sonu var elbette. 3 Mart 2022 tarihinde, saatler 19.00 olduğunda, bu kampanya da sona eriyor. Fakat, bunun yerine 3 adet oyun ve içerik bedava olarak bizlere sunulacak. 3 Mart 2022 tarihinde Epic Games Mağazası’na göz gezdirirseniz, bizlere tamamen bedava sunulacak olan Black Widow Recharged, Centipede Recharged ve bir de, Dauntless Epic Slayer Kit’i görebilirsiniz. Bunları da, yine aynı gün veya o hafta içerisinde hesabınıza ekleyebilir, bu içerik ve oyunlara tamamen sahip olabilir, tatlarını dilediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Şimdiden, iyi eğlenceler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.