Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.04.2023

Techland, Dying Light Enhanced Edition şu anda Epic Games Store'da ücretsiz olarak mevcut olduğunu duyurdu. PC oyuncuları ücretsiz kopyalarını 13 Nisan 2023, 18.00'a kadar EGS sayfası üzerinden alabilirler. Enhanced Edition'da hem orijinal oyun hem de buggy içeren bir eklenti yer alıyor. Ayrıca iki ekstra karantina bölgesi, iki paket ve farklı bir oyun modu da içeriyor. Enhanced Edition'ın bir ton oynanış geliştirmesine sahip olduğunu da belirtmek önemlidir. Ayrıca, lansman sonrası desteğin ilk yılı boyunca kullanıma sunulan tüm materyalleri içerir.

Dying Light Enhanced Edition Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak nasıl alınır?

Şimdi size bu oyunu nasıl ücretsiz edinebileceğinizi anlatacağız. İlk olarak, buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına gidin. Ardından, Epic Games hesabınıza giriş yapın. Elbette, bir hesabınız yoksa, bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Ardından, Yükle butonuna tıklayın. Normal bir satın alma işlemi yapıyormuş gibi ilerle ve işlemi tamamlayın. Tebrikler, artık oyun tamamen size ait. Artık oyunu istediğiniz zaman kütüphanenizden indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz Dying Light Enhanced Edition yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerindeki tek yazı bu değil elbette. Aynı zamanda, daha birçok farklı yazı da mevcut. Şimdi, size diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Ücretsiz Dying Light Enhanced Edition yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.