Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.02.2022

Funcom ekibi tarafından, Spiro Games ekibinin geliştirmekte olduğu, 4X oynanış elementlerine sahip gerçek zamanlı strateji oyunu Dune Spice Wars için bir oynanış fragmanı yayımlandı. Dune Spice Wars oyuncuları, büyük taraflardan bir tanesini kontrol edecek. Gücü ve kontrolü ise, baharat sayesinde elinde tutacak. Dilerseniz, öncelikle sizleri, yayımlanan bu yeni Dune Spice Wars oynanışının bulunduğu video ile baş başa bırakalım, sonra da detaylara geçelim.

Dune Spice Wars oynanış görüntüleri paylaşıldı

Duke Leto Atredies ya da Baron Vladimir Harkonnen ve daha fazlasının da bulunacağı oyun, bizlere kendi tarafımızı dilediğimiz gibi yönetmemize izin verecek. Kum solucanları gibi büyük tehlikeler de oyun içerisinde yer alacak. Kendi yolumuza kendimiz karar vererek, gücü elde edeceğiz. Ne yazık ki, yolda olan yapım hakkında henüz net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Fakat, yine de 2022 yılı belirtilmiş. İlk oynanış fragmanı da çıktığına göre, 4-5 ay kadar sonra, oyunun kendisi de bizlerle olacaktır diye tahmin ediyor ve oyunun çıkışını gerçekleştirmesini, birer oyuncu olarak merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.