Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.02.2022

RockPaperShotgun yanlışlıkla Ghostwire Tokyo için ön inceleme yazısı yayımladı. Bu yazılarında, Ghostwire Tokyo çıkış tarihi hakkında bilgi de bulunuyordu. Yazı içerisinde verilen bilgilere göre 25 Mart 2022 tarihinde Ghostwire Tokyo bizlerle olacak. Dahası da, bu haberimizde de bulabileceğiniz birtakım görseller de RockPaperShotgun tarafından bu yazı ile birlikte yayımlandı. Sonuçta, internete düşen şeyi yok etmek pek de kolay bir şey değil. Eğer direkt olarak görsellere göz gezdirmek isterseniz, galerimizi haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

Ghostwire Tokyo çıkış tarihi 24 Mart 2022 olarak açıklandı

Bethesda ekibi, 4 Şubat 2022 tarihinde ön inceleme ambargosunu kaldıracak. Bu tarih itibari ile daha net ve detaylı bilgiler elde edebileceğiz. Tahminimizce, Bethesda tarafından, oyunun çıkış tarihi de yine 4 Şubat 2022 gününde paylaşılacaktır. Bütün bunlar bir yana, sızdırılmış olan çıkış tarihi, daha önce gerçekleşen bir PSN Mağazası sızdırılması olayı ile de örtüşüyor. Yani, 24 Mart 2022 olan çıkış tarihi, çok da imkansız değil.

Bütün bunlar bir yana, RockPaperShotgun tarafından yayımlanan yazıda yer alan görsellerden de bahsetmiştik. Elbette, kendilerini unutmadık ve sizlerle paylaştık. Yolda olan yapımın oyun içi görsellerine göz gezdirmek isterseniz, hemen aşağıda yer alan galerimize göz gezdirebilirsiniz. Oyunun neler sunduğunu merak ediyorsanız da, haberimizde yer alan oyunun fragmanını incelemenizde fayda var demektir. Oyun hakkında daha fazla detaya ise, 4 Şubat 2022 tarihinde ulaşabileceğiz. O zamana kadar, bütün yeni bilgiler bu kadar gibi görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.