Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.02.2022

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da bir WWE oyunu yolda artık. 2K Games ekibi tarafından bizlerle buluşturulacak olan WWE 2K22 için yepyeni bir fragman yayımlandı. Haberimizin konusu olan bu yeni WWE 2K22 fragmanı ile bizlere 16 dakika uzunluğunda oynanış görüntüleri paylaşıldı. Dahası da, bu fragmanda yer alan görüntülere bakılacak olursa, oyun için yayımlanmış olan ilk oyun içi videolara göre daha iyi bir durumda olduğunu söylemek mümkün. Dilerseniz, daha fazla lafı uzatmadan, sizleri bu bahsini ettiğimiz oynanış videosu ile baş başa bırakalım. Videoya geçmeden önce de, 16 dakikanın 9 dakikasının oynanış görüntüsü olduğunun da altını çizelim.

WWE 2K22 için yayımlanan yeni oynanış videosunun uzunluğu 16 dakika

Yukarıda yer alan videoya göz gezdirdiyseniz, yolda olan yapım hakkında yepyeni bilgiler edindiniz demektir. İlk haline göre daha iyi olduğunu dile getirmiştik. Buna bir örnek olarak, güreşçilerin birbirlerine vurma anında daha iyi bir kamera sarsıntısını gösterebiliriz. Bunun dışında, güreşçilerde fark edilebilir bir ağırlığın olduğunu da görmek mümkün. Bu da, oyunun fiziklerine bir tık daha iyi bir gerçekçilik katmayı başarmış.

WWE 2K22 oynanış görüntüleri bir yana, oyun hakkında henüz net olarak açıklama yapılmamış bir durum daha var. Bu da, oyunun PC platformu için şu anki neslin mi yoksa eski neslin mi geleceği konusu. 2K Games ekibi, ne yazık ki bu konuda net açıklamalar yapmak istemiyor gibi görünüyor, henüz. PC platformunun ücretlendirmesi, eski nesle yakın olacağını biliyoruz. Bu sebepten dolayı da, yolda olan WWE 2K22 PC sürümünün eski nesil olması ihtimali daha yüksek gibi görünüyor. Ne yazık ki, net bilgiler için beklemek zorundayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.