Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.02.2023

Disney Dreamlight Valley arkasındaki şirket Gameloft, geçen hafta kısa bir tanıtım videosu yayınladıktan sonra nihayet Güncelleme 3 için bir çıkış tarihi verdi. 16 Şubat 2023 tarihinde çıkacak. Encanto'dan Mirabel Madrigal ve Frozen'dan Olaf güncellemeye dahil edilecek. Güncelleme hakkında ek bilgi olmamasına rağmen, bugünkü duyuruya yeni bir sanat eserinin yayınlanması eşlik etti. Sanat eseri, Encanto'daki Madrigal ailesinin evi Casita'nın yanı sıra önceki haftaki teaser'daki kapı kolunu da tasvir ediyor. Ayrıca yeni bir hayvan arkadaşı, şapkalı mor bir tavşan da var.

Disney Dreamlight Valley Güncelleme 3 haftaya çıkacak

Disney Dreamlight Valley hayranlarının Güncelleme 3'ün yayınlanmasından sonra dört gözle bekleyecekleri çok şey var. Gameloft geçtiğimiz günlerde 2023 stratejisini yayınlayarak bu yıl için bazı hedeflerini özetledi. Oyuncular, Güncelleme 3 yayınlandıktan sonra Aslan Kral'dan Simba'nın Nisan ayında yayınlanmasını ve Disney Parklarına odaklanan bir Yıldız Yolu'nu bekleyebilirler. Gameloft, ComicBook.com'a verdiği yol haritası röportajında, belirli bir tarih verilmemiş olsa da, bu yıl için hala ücretsiz bir sürümün beklendiğini doğruladı. Ayrıca oyuncuların Disney Parks Star Path'ten neler bekleyebilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalıştık, ancak içerik oluşturucu bize yalnızca birkaç ipucu verebildi.

Geçtiğimiz yıl Disney Dreamlight Valley erken erişimde kullanıma sunuldu ve kısa sürede ateşli bir hayran kitlesi kazandı. Yaşam simülasyonu oyunu, Disney ve Pixar evrenlerinden tema ve karakterleri harmanlarken Animal Crossing gibi oyunlardan fikir ve konseptler üzerine inşa ediliyor: New Horizons ve Stardew Valley gibi oyunların fikir ve konseptlerini temel alıyor. Oyuncular oyuna yalnızca Xbox Game Pass aracılığıyla veya PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch'teki çeşitli Founder's Pack seçeneklerinden birini satın alarak ücretsiz sürüm çıkana kadar erişebilirler. Disney Dreamlight Valley Güncelleme 3 yazımızı bitirmeden, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Disney Dreamlight Valley Güncelleme 3 yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.