Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.12.2022

DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT, Epic Games Store üzerinde geçici olarak ücretsiz. PC oyuncuları oyunun ücretsiz kopyasını önümüzdeki 24 saat boyunca EGS portalından indirebilirler. Siz de şimdi DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT sahibi olmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun. Zira, belirttiğimiz gibi, sadece 24 saatlik bir süreniz var. Yani, aynı kampanya yarın devam etmeyecek. Şimdi, sizlere oyunu nasıl alacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi, detaylara geçelim.

DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT ücretsiz olarak nasıl alınır?

Şu anda DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi, normal satın alım yapar gibi hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Oyun, bu aşamadan sonra tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabiliyorsunuz. Dahası da, gelecek günler için de gizemli oyunlar var, Epic Games mağazası üzerinde. Yani, yine büyük bütçeli oyunlar gelecektir. Daha önce Grand Theft Auto V bile veren Epic Games, her şey yapar. DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT'ı, hesabınıza eklemek için yarına kadar zamanınız var. Bu yüzden, elinizi çabuk tutun!

Güncelleme: Bedava oyun duyurulunca ana sayfadaki bağlantı, Director's Cut sürümüne götürüyordu. Şu anda temel oyuna gidiyor. Bu sebeple, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz bağlantıyı kullanın.

DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT ücretsiz haberimizi bitirmeden önce, oyundan bahsedelim. Death Stranding adlı 2019 yapımı aksiyon oyunu Kojima Productions tarafından yaratıldı ve Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Yönetmen Hideo Kojima ve Kojima Productions'a göre, stüdyonun 2015 yılında Konami ile yollarını ayırdıktan sonraki ilk oyunudur. 505 Games, Temmuz 2020'de Sony lisansıyla bir Microsoft Windows uyarlaması yayınladı. Eylül 2021'de PlayStation 5 için bir yönetmen kesimi sürümü ve ardından Mart 2022'de Windows için yayınlandı.

Oyun, korkunç hayvanların Dünya'da dolaşmasına neden olan dehşet verici bir olayın ardından geçiyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde tecrübe ediyoruz. Uzak kolonilere malzeme götürmek ve onları kablosuz bir iletişim ağı aracılığıyla yeniden bir araya getirmekle görevli bir haberci olan Sam Porter Bridges (Norman Reedus) oyuncular tarafından kontrol ediliyor. Oyunda Reedus'un yanı sıra Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Margaret Qualley, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins ve Lindsay Wagner gibi oyuncular da yardımcı karakter olarak yer alıyor. Guillermo del Toro ve Nicolas Winding Refn de benzerlikleriyle temsil ediliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.