Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Dijital oyun satışı sitesi GameSatış yenileniyor

Dijital oyun satışı sitesi GameSatış yenileniyor

Uygun fiyata video oyun ve oyun içerikleri almak isteyenler buyursun

Son yıllarda dijital oyun satışlarında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Hem daha uygun fiyatları, hem daha rahat kullanımı sayesinde hem de içeriklere ulaşma çeşitliliği nedeniyle dijital oyunlara talep artmakta. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de dijital oyunlara yönelim yaşandığı gözle görülüyor. Bu yükselişle birlikte, dijital oyun satışı platformlarının görsel kalitesi de gün geçtikçe. Ülkemizin lider digital satış sitelerinden olan GameSatış, kullanımda kolaylık ve sadelik hedefleyerek yenilenen arayüzüyle, çok yakında oyun severlere hizmetini sürdürecek.

Dijital oyun satışı sitesi GameSatış yenileniyor

Sektörün lider kuruluşlarından olan ve tam 13 yıllık mazisiyle oyuncuların güvenini kazanan GameSatış sitesindeki arayüz yeniliği, oyunculara daha kolay bir kullanım imkanı sunmak amacıyla hazırlandı. Şu anda beta sürecinde olan dijital oyun satışı sitesinin rahat menüleri, erişim kolaylığı, aranılanın kolayca bulunması ile oyun alımlarında fazla vakit kaybetmeyecek, istediğimize daha kolay yoldan ulaşacağız. Ayrıca GameSatış sitesine eklenen Canlı Destek seçeneği, sitedeki gelişimin bir parçası olacak. Yaşanılan herhangi bir sorun, canlı destek ekibinin katkısıyla, kısa sürede çözüme ulaştırılacak. Canlı destek ekibine ulaşmak, yenilenen arayüzle birlikte en rahat hale getirildi.

Video oyunlar, mikro ödemeler, e-pin gibi pek çok ürüne hem kolay ulaşmak hem de avantajlı fiyatlarla sahip olmak isteyen okurlarımız direkt olarak siteyi edebilirler. Ayrıca yenilenen arayüz hakkında fikir sahibi olmak isteyenler, yine buraya tıklayıp, sitenin son halini görebilir. Ayrıca sitede arayüzle ilgili fikirleriniz varsa görüşlerinizle katkıda bulunabileceğiniz bir bölüm mevcut. Oyunlara yüksek ücretler ödemeden, geniş fırsat havuzundan yararlanmak isteyenler vakit kaybetmeksizin GameSatış sitesini ziyaret edebilir. Sitedeki indirimler, tüm oyuncuların ilgisini çekecektir. Unutmadan tekrar hatırlatalım, site beta aşamasında, eklemeler ve yenilikler devam ediyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın