Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.02.2023

Dün oyunun yayınlanan oynanış görüntüleri vardı, bildiğiniz gibi. Sonrasında, Denuvo içermeyen Atomic Heart Geliştirici Sürümü internete düştü. Korsan içerik bağlantılarını desteklememeye devam edeceğiz. Bu yüzden, bizden herhangi bir bağlantı veya kaynak beklemeyin. Bununla birlikte, çoğunuzun bunu bulmakta zorlanmayacağından eminiz. Sadece dikkatli olun. Dikkatli olmazsanız, tonlarca ve tonlarca kötü amaçlı yazılım alırsınız.

Denuvo içermeyen Atomic Heart Geliştirici Sürümü şu anda mevcut

Oyunun çıkmasına aslında pek de bir şey kalmadı. Sadece 1 gün, bu yazımızı hazırladığımız esnada. Bu yüzden, dilerseniz tam sürümü de bekleyebilirsiniz. Çünkü, Atomic Heart Geliştirici Sürümü söz konusu. Yani, bu versiyonda çok fazla hata ve eksiklik olacaktır. Bu da, oyunu oynarken zorlanma ihtimaliniz demek oluyor. Normalde istediği sistem gereksinimlerinden çok daha fazlasının lazım olması muhtemel. Bu sebeple, tercihinizi bunları düşünerek de yapmanızda fayda olacaktır. Şimdi, sırada sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Denuvo içermeyen Atomic Heart Geliştirici Sürümü yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.