Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.09.2021

Hide Kojima'non şu anlık son oyunu olan Death Stranding için Director Cut 1 ay sonra gelecek. 1 ay kala Kojima Productions, Death Stranding Director's Cut için son fragmanını yayınladı. Yaratıcı Hideo Kojima'nın kendisi tarafından düzenlenen fragman, yarış pisti gibi yeni özellikleri gösterirken oyunun havasına da odaklı gibi duruyor.

Fragmanı, Kojima tamamen kendi düzenledi.

Death Stranding 2019'da PS4 için piyasaya çıktı. Ve bazıları biraz sıkıcı ve şaşırtıcı bulsa da olumlu eleştiriler almayı ve 5 milyonun üzerinde kopya satmayı başardı. Yaklaşan Director's Cut, oyunun detayları için için kesin sürüm olmayı vaat ediyor. Ancak buna benzer bir durum 2020'de daha fazla iyileştirme ile bir PC sürümü yayınlandığı sırada yaşanmıştı.

Kojima bu sabah "İşte Death Stranding Director's Cut'ın son fragmanı" diye tweet attı. Ek olarak kendisinin düzenlediğini unutmayalım. Fragmanın kendisi oyunun önemli görsellerini gösterirken, Goliath by Woodkid oyun boyunca oynuyor. Oyunu daha önce oynadıysanız, hikaye açısından tonla yeni bir şey yok. Ancak fragman, henüz oynamamış olanlara hiçbir şey vermeden oyunun genel havasını vurguluyor. Orijinal oyunun başında olduğu gibi, fragmanın sonu da oyundaki farklı rolleri somutlaştıran oyunculara vurgu yapıyor.

Death Stranding Director's Cut'taki yeni "geniş" mod hakkında daha önce bazı karışıklıklar olmuştu. Bir PlayStation Blog makalesi birkaç sızdırma haber yayınlamıştı. Ek olarak Kojima Productions soru-cevap videosu daha önce oyunun "ultra geniş ve HDR desteğine" sahip olduğunu iddia etmişti. Bunun yanında şirketin, oyuna ultra geniş monitör desteği eklediği öne sürülmüştü.

Death Stranding oyununu şuan PS4 ve Steam, Epic için satın alabilirsiniz. 8 Ekim tarihinde de PS5 için Death Stranding Director's Cut ismiyle çıkışını yapacak. Kojima oyun yapmaya da tam gaz devam edecek. Bunu kendi açıkladı ve hepimizi mutlu etmeyi başardı. Devam oyunlarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.