Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.02.2023

Dead Space Remake kısa süre önce EA Motive tarafından yepyeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme bir dizi Steam Deck geliştirmesi içeriyor ve bazı oyun bozucu sorunları düzeltiyor. Ancak herhangi bir hız iyileştirmesi sağlamıyor. Dead Space Remake 18 Şubat güncellemesi sayesinde artık eski kıyafet görsellerini kuşanabilirsiniz. Ayrıca güncelleme, "Yayının kaynağını bul" görevinde hedefi takip ederken güvenlik istasyonunun kapısında ortaya çıkan bir hatayı düzeltiyor. İstemcisini bir sonraki çalıştırışınızda, Steam ve Origin bu güncellemeyi her zamanki gibi indirecektir. Tüm değişiklik günlüğü aşağıda yer almaktadır.

Dead Space Remake 18 Şubat güncellemesi notları

Oyun için paylaştıkları güncelleme notlarında bunları söylediler:

  • Oyun artık oyuncunun Bölüm 10'a ulaşmadan ve 'Mürettebat Güvertesi anahtarını bul' hedefini almadan önce Mürettebat Kamarası anahtar kartını toplayıp toplamadığını algılayacaktır. --> Zaten bu durumda olduğunuz bir kaydı yüklüyorsanız ve oyun güncellenmiyorsa, bölgeden uzaklaşın (yaklaşık 60 saniye) ve geri dönün, oyun güncellenmelidir.
  • 'Yayının kaynağını bul' görevi sırasında Daniels'tan gelen çağrı sona erdikten sonra güvenlik istasyonunun kapısı düzgün bir şekilde açılacaktır. --> Eğer bir kayıt yüklendiğinde kapı hala beklemedeyse, tramvayla başka bir istasyona gidip geri dönün, 30 saniye bekleyin ve kapı açılacaktır.
  • Artık yerçekimi bağlarını yok etmeden asteroidi fırlatamayacaksınız, böylece sıkışmalarını önleyeceksiniz. --> Zaten sıkışmış olduğunuz bir oyun yüklendiğinde, oyuncu madencilik bağlarını yok ettiyse oyun güncellenecektir. Eğer maden bağlarını yok etmediyseniz, bunu yapmalısınız, ardından oyun güncellenecektir.
  • Dr. Kyne'ın Baş Komiser'in ofisinde belirmemesi düzeltildi. --> Mevcut hedef ünitolog sembolleri ile karıştırılmışsa düzeltilecektir. Cantina'ya geri dönün, sonra Hunter dövüş odasına geri gelin. Bu uygun görev akışını tetiklemelidir. Ardından Kyne'nin sırasına ulaşana kadar görev işaretlerini takip edin.
  • Artık önceki kıyafet görselinin donatılmasına izin veriyoruz --> Daha önce edinilen kıyafet görselleri Depoda mevcuttur ve onları seçip "Donat" eylemini seçerek donatılabilir. Bir kozmetiği kaldırmak için, Depo'dan o anda donatılmış olan kozmetik kıyafeti seçin ve "Unequip" seçeneğini seçin. Bir giysinin kozmetik özelliğini değiştirmek, edindiğiniz yükseltmeleri etkilemez. Giysiler bu şekilde verilir: Seviye 2 satın al -> Seviye 1 kozmetik kazan, Seviye 3 satın al -> Seviye 2 kozmetik kazan, vb... Belirli kıyafet yükseltmelerini zaten edindiğiniz kayıtlar için, oyuncuya Deposundaki kozmetikler otomatik olarak verilecektir.
  • Genel olarak yardımcı olacak birkaç diğer düzeltme, oyununuzu güncelledikten ve onunla biraz zaman geçirdikten sonra bizi burada bilgilendirin.

 

Dead Space Remake 18 Şubat güncellemesi ve notları ile ilgili bilgi verdik. Şimdi, sırada tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Dead Space Remake 18 Şubat güncellemesi ve notları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.