Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.12.2022

Yaklaşan birinci şahıs zombi aksiyon oyunu Dead Island 2 için Deep Silver tarafından yepyeni bir 4K oynanış fragmanı yayınlandı. Bu teaser, oyunun en son sürümünden yeni oynanış klipleri içeriyor. Ayrıca, kendine özgü gore teknolojisini, yükseltilebilir silah ve savaş sistemini ve korkunç zombilerini gösteriyor. Şimdi, sizleri bu oynanış videosu ile baş başa bırakalım. Ardından ise, oyunla ilgili birkaç bilgi vereceğiz.

Dead Island 2 oynanış videosu paylaşıldı

Dead Island 2'de oyuncular Melekler Şehri'nin en tanınmış noktalarına seyahat edecekler. Oyuncular efsanevi, kanlı Los Angeles'ı keşfederken hayattan daha büyük kişiliklerle karşılaşacaklar. Ayrıca, sayısız düşmanı nefes kesici kanlı ayrıntılarla katlettikten sonra nihai Zombi Avcısına dönüşecekler.

Kendinizi çarpık ortamına tamamen kaptırmanız için oyun bir ton ilgi çekici görev, vahşi bir karakter kadrosu ve ilgi çekici bir pulp olay örgüsü sunacak. Ek olarak, üç kişiye kadar barındırabilen bir işbirliği modu sunacak. Ayrıca Dead Island 2, hayal edilebilecek en dramatik, içgüdüsel ve acımasız birinci şahıs dövüş deneyimini sunacağını iddia ediyor. Zombi sürüsü oyun boyunca çeşitli silahlar ve taktiksel seçeneklerle yenilebilir. 28 Nisan 2023'te Deep Silver Dead Island 2'yi piyasaya sürecek.

Nasıl bir oyun?

Oyunun Epic Games mağazası sayfası açıklamasında, "Ordu kaçtı ve Los Angeles karantina altında. Şehrin (ve insanlığın) kaderi tamamen size ve enfeksiyona karşı bağışıklığı olan birkaç kişiye bağlı. Dead Island 2 modaya uygun, canlı ve zombilerle dolu. Tanınabilir, kanlı Los Angeles'ı keşfedin. Hayattan daha büyük karakterlerle tanışın. Sayısız düşman şaşırtıcı derecede kanlı ayrıntılarla öldürülebilir. ve en üstün Zombi Katili haline gelin!" şeklinde anlatılıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.