Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.04.2020

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz gün sizlerle Mafia 2, Mafia 3 ve Saints Row The Third Remastered ile ilgili bir haber paylaşmıştık. Bu haberimize inanmayanlar da olmuştu, henüz resmi bir açıklama olmadığı için fakat Saints Row The Third Remastered resmi olarak Deep Silver tarafından duyuruldu.

Haberimizin en sonunda yer alan video, bizlere Deep Silver tarafından paylaşılan yeni Saints Row The Third Remastered’ın duyurulduğu video. Dilerseniz, direkt olarak duyuru videosuna geçebilirsiniz.

Saints Row The Third isimli bu yapımı bilmeyenler için, Grand Theft Auto serisinin bizlere sunduğu açık dünya ögelerine eğlence, mizah katmış gibi düşünün diyebiliriz. Yıllar sonra tekrardan oynayacak olmak gerçekten güzel.

Video içerisinde yer alan bilgilere göre Saints Row The Third Remastered çıkış tarihi 22 Mayıs 2020. Ayrıca, Xbox One, PS4 ve PC için Epic Games mağazası üzerinde yer alacak. Saints Row The Third Remastered ilerleyen zamanlarda Steam üzerinde yer alır mı bilemiyoruz ama bu konuyla ilgili açıklama zaten Deep Silver tarafından paylaşılır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.