Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.02.2023

Dead Island 2'nin çıkış tarihi hakkında yıllarca kötü söylentiler duyduktan sonra zombi öldürmeyi sevenler için iyi bir haberimiz var. Deep Silver açıklamasına göre Dead Island 2 çıkış tarihi değişti. En son 28 Nisan olarak açıklanan Dead Island 2 çıkış tarihi bir hafta öne geldi. Yani artık oyunu 21 Nisan'da oynayabilirsiniz. Evet, Dead Island 2'nin teknik olarak hala programın birkaç yıl gerisinde olduğunun farkındayız.

Dead Island 2 çıkış tarihi bir hafta erken bir tarihe değişti

Dead Island web sitesindeki bir gönderiye göre, Deep Silver ve oyunun yaratıcısı Dambuster Studios, oyunun altın rengini aldığını duyurmaktan kesinlikle heyecan duyuyor ve tamamen rahatlamış durumda. Yeni çıkış tarihi, Deep Silver'ın oyunun saygın bir durumda piyasaya sürüleceğinden emin olduğunu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda 2023'te piyasaya sürülecek bir diğer önemli oyun olan Star Wars Jedi Survivor ile çakışmasından endişe ediyor olabileceklerini de gösteriyor.

Star Wars Jedi Survivor'ın aslında Mart ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak EA ve Respawn "kalite çıtasını tutturmak" ve "hayranların hak ettiği cila seviyesini sağlamak" için oyunu altı hafta erteleyeceklerini duyurdu. Deep Silver'ın bugünkü duyurusundan önce, gecikme nedeniyle Dead Island 2 ile aynı gün yayınlanması planlanıyordu. Geçtiğimiz yıl yaşanan birçok yüksek profilli gecikme nedeniyle, 2023 yılında çıkacak PS5 ve Xbox Series X oyunlarının listesi oldukça uzun. Sonuç olarak, yayıncıların çıkış tarihi çakışmalarını önlemek için bu yılki olayları dikkate almaları gerekecek. Dead Island 2 çıkış tarihi değişti fakat bir hatırlatmamız da var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Dead Island 2 çıkış tarihi değişti yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.