Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.07.2018

Günümüzün en çok beklenen yapımlarından biri olan Darksiders 3, 27 Kasım 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Geçtiğimiz günlerde, oyun ile ilgili ortaya çıkan bilgilerden bahsetmiştik. Eğer henüz okumadıysanız veya hatırlamadıysanız, oyunun detaylarına buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimizden göz gezdirebilirsiniz. Şimdi ise, oyun için 11 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı. Fakat bu oynanış videosu geliştirici ekip tarafından değil, IGN tarafından paylaşıldı. Paylaşılan video sayesinde, oyun içerisinde bizleri karşılayacak olan özellikleri ve oynanış mekaniklerini biraz daha fazla tanımış olduk.

Darksiders 3 için yeni bir oynanış videosu yayımlandı

Darksiders 3 için paylaşılan 11 dakikalık oynanış videosu, haberimizin en sonunda sizleri bekliyor

Hemen aşağıda bulabileceğiniz video, sizlere bu haberimizde şu ana bahsini ettiğimiz oynanış görüntülerinin bulunduğu video. Videoya şöyle bir göz gezdirdiğimizde, bizleri kıyamet sonrası bir dünyanın beklediğini görebiliyoruz. Fakat bizleri karşılayacak olan dünya, kıyamet sonrası bir dünya için fazlasıyla canlı görünüyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri oynanış görüntüleri ile baş başa bırakalım, siz de bize sunulacak olan yapımın şimdiden tadını çıkarmaya başlayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.