Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.07.2018

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde Microsoft Store yine bir pot kırarak, Darksiders 3 için bir çıkış tarihi vermişti. Şimdi ise oyun ön siparişe açıldı ve bu sayede Darksiders 3 fiyat bilgileri de ortaya çıkmış oldu. Tabii, ön siparişe açılan kısmın sadece Xbox One platformu için geçerli olduğunu belirtmemizde de fayda var. Fakat tahminlerimize göre, oyunun PC platformu için belirlenen fiyatları da, bu haberimize konuk olan fiyatlara çok uzak olmayacaktır.

Darksiders 3 fiyat bilgileri ortaya çıktı ve oyun ön siparişe açıldı

Darksiders 3 fiyat etiketi, dudak uçuklatıcı boyutlarda

Microsoft Store üzerinde ön siparişe açılan oyunun birden fazla sürümü bulunuyor. Doğal olarak bu da, her sürüm için farklı bir fiyat etiketi demek oluyor. Aslında, günümüz oyun fiyatlarına baktığımızda standart sürüm kabul edilebilir olsa da, en pahalı sürüm dudak uçuklatıcı boyutlarda. Oyunun standart sürümü 145 TL’ye ön siparişe açılmış bulunuyor. Deluxe sürümü 215 TL’den, %10 ön sipariş indirimi sayesinde 193,50 TL’ye satılıyor. Oyunun en pahalı sürümü olan Blades & Whip sürümü ise, 285 TL’den, %10 ön sipariş indirimi ile birlikte 256,50 TL’ye sunuluyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.