Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.07.2020

Buka Entertainment ve Epic LLama ekipleri, bir süredir PC platformunda olan Darkestville Castle isimli yapımın PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri için çıkış tarihi bilgilerini duyurdu. Görünüşe göre, mobil ve PC platformları üzerinde birçok oyuncu ile buluşmuş olan yapım, çok yakında konsollarda da yerini alacak.

Darkestville Castle konsol çıkış tarihi 13 Ağustos 2020

Darkestville Castle PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümlerinin çıkış tarihinin Buka Entertainment ve Epic LLama ekipleri tarafından duyurulduğundan bahsetmiştik. Verilen bilgilere göre oyun 13 Ağustos 2020 tarihinde biz oyuncularla buluşacak. Dahası da, bütün formatlarda oyunun oynanabilir bir demosunun bulunuyor olması.

Hemen yukarıda bir fragman paylaştık sizlerle. Paylaşmış olduğumuz fragmanda, oyunun nasıl bir şey olduğunu ve aynı zamanda çıkış tarihini görebilirsiniz. Eğer sizin de hoşunuza gittiyse, oyunun konsol fiyatlandırmaları 14.99 dolar, 14.99 euro ve 11.99 sterlin şeklinde olacak. Steam üzerinden satın alıp oynamak isterseniz de, oyunu sadece 24 TL gibi bir fiyata satın alma şansınız var. Oyunun Android sürümü ise, 18 TL'lik fiyat etiketine sahip.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.