Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.07.2020

Örümcekleri gördüğünüzde ne yaparsınız genel olarak? Eğer aklınızdan türlü türlü vahşilikler geçiyorsa, Kill It With Fire tam sizin için bir yapım demektir. Çok yakında biz oyuncularla buluşacak olan bu yapım, bizlere örümcekleri vahşice öldürme imkanı tanıyor. Bu haberimize konuk olmasının sebebi de, Kill It With Fire çıkış tarihi bilgilerinin bir fragman ile birlikte paylaşılmış olması ve bizi heyecanlandırmış olması.

Kill It With Fire çıkış tarihi 13 Ağustos 2020

Evinizde türlü türlü yerlerde gizlenen örümcekleri ateşle yakmak, bombayla patlatmak için geriye çok bir süre kalmadı. Sadece 1 ay kadar sonra oyun bizlerle olacak. Verilen bilgilere göre, haberimizin konuğu olan yapım 13 Ağustos 2020 tarihinde çıkış yapacak.

Oyunda yapabileceğiniz şeyler gerçekten eğlenceli diyebiliriz. Ciddi ciddi ateş açarak örümcekleri rahatlıkla öldürebiliyorsunuz. Diri diri yakabiliyorsunuz yani. Dahası da, tüfek olsun, ninja yıldızı olsun, dinamit olsun, çeşit çeşit silah bulunuyor oyunda. Her ne kadar korku oyunu olmasa da, elinizdeki eşyanın bir yerinde gizlenebilen örümcekler, bir anda ortaya çıkarak tüylerinizi diken diken edebiliyor hatta sizi sıçratmayı başarabiliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.