Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.03.2023

Dark Souls 3 mod yapımcısı "Zethras" tarafından yeni bir kolay mod geldi. Bu modla ilgili harika olan şey, sizi yenilmez bir tanrıya dönüştüren bir eğitmen olmaması. Bunun yerine, her şeyi biraz daha basit hale getirmek için birkaç şeyi akıllıca değiştiriyor. Daha açık olmak gerekirse, Easy Souls III'ün üç benzersiz mücadelesi vardır. Bunlar Kolay, Çok Kolay ve Ultra Kolay.

Dark Souls 3 kolay zorluk isteyenler için artık mod var

Temel olarak Kolay Modda Zor Moda göre %25 daha fazla ruh elde edersiniz. Ayrıca düşmanlara verdiğiniz hasarı artırırken, maruz kaldığınız hasarı %25 oranında azaltır. Yüzdeler Çok Kolay Modda %50 ve Ultra Kolay Modda %75. Tüm bu ayarlamalar, modlayıcının belirttiği gibi oyunun dengesini koruyarak her NG döngüsüne uygulanıyor.

Örneğin, bir düşman kılıç darbesiyle 100 hasar verip öldüğünde 1000 ruh verirken NG+'da 200 hasar verip 2000 ruh veriyorsa, aynı düşman standart oyunda 25 hasar verip 1750 ruh verirken NG+'da 50 hasar verip öldüğünde 3500 ruh veriyorsa, bu modun UltraEasy sürümünü kullanmanız gerekir. İlgilenenler bu sayfadan modu indirebilirler. Dark Souls 3 kolay zorluk modu bir yana, şimdi diğer tavsiyelerimizden bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Dark Souls 3 kolay zorluk modu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.