Canlı LeadergamerTV PUBG oynuyoruz

Cyberpunk 2077 oyununun Twitter hesabı, 5 sene aradan sonra bir şey paylaştı

Cyberpunk 2077 oyununun Twitter hesabı, 5 sene aradan sonra bir şey paylaştı

Bir şeyler oluyor.

The Witcher serisinin geliştirici ekibi tarafından 5 sene önce duyurulmuş olan Cyberpunk 2077, bir de Twitter hesabına sahip. Fakat bu hesap, oyun duyurulduğu sene içerisinde, yani 2013 içerisinde, paylaşım yapıyordu. 2013’den sonra geliştirici ekip ile bu Twitter hesabı da sessizliğe bürünmüştü. Geçtiğimiz akşam ise hiç beklenmedik bir şekilde, bu Twitter hesabından yeni bir şey paylaşıldı. Paylaşılan bu şey, sadece bir bip idi. Evet, sadece bir bip ama bu bip, tüm internet aleminin çıldırmasına yetti. Şu durumda zaten bu bipe çıldırmayan kişi de yoktur diye düşünüyoruz.

Cyberpunk 2077

Bu oyunun geliştirici ekibi daha önceden, oyunun geliştirilme sürecinin güzel bir şekilde ilerlediğini belirtmişti. Fakat aynı zamanda da internette sürekli geliştirici ekipten insanların ayrıldığını görüyorduk. Muhtemelen geliştirici ekip, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde Cyberpunk 2077 için yeni bir duyuru yapmaya hazırlanıyor. Bu duyurunun ne olacağı ise ne yazık ki bilinmiyor. Belki oyun hakkında yeni bir görsel yayımlanır, belki yeni yazılı detaylar yayımlanır, belki de yepyeni bir video görürüz.

Orijinal olarak 2016 veya 2017 senesi içerisinde çıkışını gerçekleştirmesi gereken bu oyun, tabii ki o senelerde çıkışını gerçekleştirmedi. Oyunun yeni çıkış tarihi bilinmiyor ama markanın Twitter hesabının canlandırılması, 2018 veya 2019 senesinin Cyberpunk 2077 için çıkış yılı olacağını işaret ediyor olabilir. Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Cyberpunk 2077 sizce ne zaman çıkacak? Bu bipleme ne demek?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın