Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

State of Decay 2 çıkış yaptığı zaman 3 haritaya sahip olacak

State of Decay 2 çıkış yaptığı zaman 3 haritaya sahip olacak

Harita boyutları da orijinali ile benzer olacak.

E3 2016 sırasında PC ve Xbox One platformları için duyurulan State of Decay 2, duyurulduğu günden beri çok az bilgi ile karşımıza çıkıyor. Bizler de doğal olarak E3 2017 etkinliğini bekledik. Geliştirici ekibin ve tabii ki Microsoft’un E3 2017 sırasında güzel bir gösterim yapacağını düşünüyoruz State of Decay 2 üzerinden. Hatta sızdırılan bilgilere göre State of Decay 2, Project Scorpio üzerinde 4K/60 FPS çalışan oyunlardan bir tanesi olacak gibi görünüyor. Fakat bugünkü konumuz bu değil, bugünkü konumuz, geliştiricilerden gelen yeni bir açıklama. Bu açıklama ise oyunun haritaları hakkında.

State of Decay 2 çıkış yaptığı zaman 3 haritaya sahip olacak

State of Decay 2 geliştiricileri, kendi internet siteleri üzerinden bir güncelleme yayımladı ve bu güncellemede haritalardan bahsedildi. Geliştirici ekipten Sanya Weathers, bu konuda, “Sonunda bu açıklamayı yapabilecek noktaya geldik: Oyunun çıkışında 3 harita bulunacak ve haritaların hepsi, boyut olarak, orijinaline benzer olacak. 3 harita arasında farklı çevre detayları, hatırlanabilir önemli noktalar, bölgeler ve görevler görebilirsiniz. ” dedi.

Sanya Weathers, açıklamalarının devamında da, “Peki, neden böyle bir şey yapıyoruz? Çünkü küçük bir kasabadan başka bir bölgeye geçmek, oyuncuya daha yenilikçi bir his veriyor. Böylece oyunun dünyası daha büyük görünüyor. Tek bir haritada görev yaparken, bir süre sonra aynı şeyi yapıyor gibi hissedebilirsiniz fakat farklı haritalar varken, bu şekilde hissetmek oldukça zor. ” dedi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın