Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

State of Decay 2, Microsoft ekibinin E3 2017 sunumu sırasında gösterildi

State of Decay 2, Microsoft ekibinin E3 2017 sunumu sırasında gösterildi

State of Decay 2, yayımlanan yeni videosu ve bilgileri ile, birçok oyuncuyu mutlu edecek gibi görünüyor.

2017 senesi içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan State of Decay 2, Microsoft ekibinin E3 2017 sunumu sırasında gösterildi. Oyuncular tarafından da çok büyük bir heyecan ile beklenen bu oyun, yayımlanan yeni videosunda, bizleri oyun içerisinde nelerin beklediğini gösteriyor. Ayrıca oyunun yayımlanan yeni videosunun direkt olarak Xbox One X konsolundan geliyor olması da, oldukça ilgi çekici. Microsoft, E3 2017 sunumu ile birlikte yeni konsoluna dört bir yandan destek veriyor. Zaten olması gereken de bu, değil mi?

State of Decay 2, Microsoft ekibinin E3 2017 sunumu sırasında gösterildi

Dilerseniz oyun için yayımlanan yeni videoya, hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Oyun için gelecek olan yeni bilgiler içinse, sitemizi takip etmeye devam edin. En yeni State of Decay 2 bilgilerini, sizlere ulaştırmaya çalışıyor olacağız. Son olarak, oyun hakkındaki genel yorumlarınızı, Xbox One X hakkındaki yorumlarınızı ve tabii ki aşağıdan izleyebileceğiniz bu video hakkındaki yorumlarınızı da gerçekten merak ediyoruz. Bu yüzden, yorumlarınızı da bekliyor olacağız. Aman bizleri unutmayın!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın