CM Punk ve Brock Lesnar, UFC için tekrar dövüşecek

CM Punk ve Brock Lesnar, UFC için tekrar dövüşecek

Acaba?

Profesyonel güreş kategorisi altında oldukça popüler isimlerden olan CM Punk ve Brock Lesnar, zamanında UFC için de çalışmıştı. Şu an Brock Lesnar isminin UFC rekorunda 9 maç içinde 5 galibiyeti, 3 yenilgisi ve 1 adet de beraberliği bulunmakta. CM Punk ise 1 maçta, 1 yenilgiye sahip. Geride bıraktığımız senede de bu iki ismin tekrar UFC programına adım atacağı söyleniyordu. Şu an aktif olarak WWE’de çalışan fakat WrestleMania 34 sonrasında herhangi bir programı bulunmayan Brock Lesnar, muhtemelen WrestleMania 34 sonrasında UFC alanına geri dönecekti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CM Punk ise kaybettiği maçından beri kendisini geliştirmeye çalışıyordu ve söylenenlere göre kendisi tekrar UFC programına adım atmak istiyordu. İşte tüm bu konular hakkında, markanın patronu olan Dana White bir açıklama yaptı. Dana White, yaptığı bu açıklamada CM Punk ve Brock Lesnar isimlerinin UFC için tekrar dövüşeceğini belirtti.

CM Punk ve Brock Lesnar, UFC için tekrar dövüşecek

Associated Press cephesine röportaj veren Dana White, öncelikle CM Punk isminin tekrar bir şansa sahip olacağını belirtti. Mickey Gall’a karşı olan ilk maçını kaybeden CM Punk, Dana White’ın dediğine göre tam performansını maça yansıtamadı. Ayrıca bu isim, kaybettiği günden beri kendisini daha ileriye taşıyabilmek için çalışıyormuş. İşte bu yüzden Dana White, tekrar bir şans vermek istiyor eski WWE çalışanına. Yalnız bu ismin ne zaman, kime karşı dövüşeceği de bilinmiyor.

UFC markasının ismi olan Dana White, dediğimiz gibi şu anki WWE Universal Şampiyonu hakkında da açıklamalar yaptı. Bu ismin, dövüşmeyi çok sevdiğini belirten Dana White, Brock Lesnar’ı tekrar bir gün UFC’de görebileceğimizi söyledi. Nisan 2018 içerisinde WWE ile olan kontratı biten Brock Lesnar, muhtemelen kemerini WrestleMania 34 şovunda Roman Reigns’e bırakacak ve firmadan yine bir süreliğine ayrılacak. Ardından da neler olur, şu an bilemiyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.