Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

WWE Mixed Match Challenge etkinliğinde gerçekleşecek maçlar belli oldu

WWE Mixed Match Challenge etkinliğinde gerçekleşecek maçlar belli oldu

Heyecanla bekliyoruz.

Facebook Watch platformuna özel milyon dolarlık bir proje olan WWE Mixed Match Challenge, geride bıraktığımız birkaç haftadır hem WWE sosyal medya kanallarında, hem de programlarında gösteriliyordu. Bugün ise yapılan yeni bir açıklama ile birlikte bu etkinlikte gerçekleşecek tüm maçlar belli oldu. İlk olarak 16 Ocak 2018 tarihinde başlayacak olan bu turnuvanın maç kağıdına hemen aşağıdan dilerseniz sizler de göz atabilirsiniz.

WWE Mixed Match Challenge etkinliğinde gerçekleşecek maçlar belli oldu

Yayımlanan yeni tabloya göre ilk haftanın başında Finn Bálor ile Sasha Banks takım olacak, Shinsuke Nakamura ile Natalya ile karşılaşacak. İkinci haftada ise The Miz ile Asuka takım olacak, Big E ile de Carmella takım olacak ve ikinci karşılaşma gerçekleşecek. Bu iki karşılaşmada yenen takımlar, 7. haftada çeyrek final mücadelesinde karşı karşıya gelecek.

Etkinliğin üçüncü haftasında Braun Strowman ile Alexa Bliss takım olacak, Sami Zayn ile Becky Lynch ikilisi ile karşılaşacak. 4. haftada Goldust ile Alicia Fox takım olup, Jimmy Uso ile Naomi takımı ile karşılaşacak. 3. ve 4. haftanın kazananları da 8. haftanın çeyrek final karşılaşmasında bir maça çıkacak. En son olarak da Elias ile Bayley takım olup, Rusev ile Lana ile maça çıkacak. 6. haftada ise Apollo Crews ile Nia Jacks takım olacak, Booby Roode ile Charlotte Flair ikilisi ile karşılaşacak. Bu son 2 karşılaşmanın kazananları da 9. haftada karşı karşıya gelecek.

12 hafta sürecek olan WWE Mixed Match Challenge etkinliğini kim kazanacak, bilemiyoruz ama bizim tahminimiz Braun Strowman ile Alexa Bliss tarafında. Kalbimiz ise Finn Bálor ile Sasha Banks ikilisinin kazanmasını istiyor. Bakalım bu etkinlik nasıl geçecek?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın