Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Triple H, Ronda Rousey ve menajeri ile yemekte göründü

Triple H, Ronda Rousey ve menajeri ile yemekte göründü

WWE Royal Rumble 2018 de yaklaşıyor hani.

Uzun süredir WWE üzerinde bazı söylentiler dolanıyor. Bu söylentiler, WWE’nin The Four Horsewomen grubu ile UFC’nin The Four Horsewomen grubu ile alakalı. WWE’deki bu The Four Horsewomen grubunda bildiğiniz üzere Sasha Banks, Becky Lynch, Charlotte ve Bayley bulunuyor.  UFC’nin grubunda ise Ronda Rousey, Marina Shafir, Shayna Baszler ve Jessamyn Duke bulunuyor. Söylentiler ise bu iki grubun, WrestleMania 34 şovunda bir maç ile karşı karşıya geleceği hakkında. Ayrıca, bu söylentinin yanında bir de Ronda Rousey ile Charlotte arasında geçecek bir WrestleMania 34 maçı da bulunuyor.

Triple H, Ronda Rousey ve menajeri ile yemekte göründü

Eğer bilmiyorsanız, şu an Shayna Baszler, NXT’de güreşiyor. Marina Shafir ve Jessamyn Duke neler yapıyor, WWE ile anlaştılar mı, bilemiyoruz ama Ronda Rousey’in WWE ile anlaştığı söyleniyor. Kendisinin, birkaç hafta sonra gerçekleşecek WWE Royal Rumble 2018 şovunda da ilk kez görüneceği söyleniyor. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan fotoğraflar ise bu söylentileri destekler şekilde çünkü Triple H, Ronda Rousey ve menajeri ile yemekte göründü.

İsimlerin mutlu bir şekilde yemekten ayrılmaları, Triple H, Ronda Rousey ve menajeri arasında bir anlaşmanın sağlanmış olmasını işaret ederken, ortada kötü bir durum var: Ronda Rousey, WWE Royal Rumble 2018 zamanında bir film çekimi için farklı bir eyalette olacak. Bu da aslında Ronda Rousey’in daha farklı bir zamanda kendini göstereceğini işaret ediyor olabilir.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın