1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Middle-earth: Shadow of War kazanan takipçimiz de açıklandı.

Geride bıraktığımız birkaç haftada sizlere öncelikle PC için Total War: WARHAMMER II verdik. Ardından da PlayStation 4 oyuncularını düşünerek Middle-earth: Shadow of War verdik. Şimdi ise yine PlayStation 4 oyuncularının hoşuna gidebilecek bir çekiliş ile karşınıza çıkıyoruz. Çünkü 1 kişiye çekiliş ile EA ve DICE iş birliğinde geliştirilmiş olan Star Wars Battlefront II veriyoruz. Hem de PlayStation 4 platformu için. Bu çekilişimiz de, aynı önceki çekilişlerimiz  gibi olacak: Farklı görevleriniz olacak ve istediğinizi yapmakta serbest olacaksınız. Yalnız, bu sizlere vereceğimiz muhtemelen son oyun olacağı için çekiliş süremizi iki hafta yapma kararı aldık. Bu iki hafta içerisinde bizler de yeni oyunlar almak için uğraşacağız.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Çekiliş görevlerimizden ve diğer detaylardan bahsetmeden önce, kafanızda muhtemelen şu an dolaşan bir cümleye cevap vermek istiyoruz. Muhtemelen, “Leadergamer Bey, Star Wars Battlefront II oyununun durumunu bilmiyor musunuz? Herkes oyundan kaçıyor, siz oyunu çekiliş ile veriyorsunuz.” diyorsunuzdur. Tamamen de haklısınız. EA bu oyun ile kötü bir iş çıkarttı fakat küçük bir noktayı atlıyorsunuz. Oyunun tamamı berbat değil. Sadece mikro ödeme sistemi kötü ve bu konu üzerinde de sürekli iyileştirmeler yapmaya çalışıyor EA. Ayrıca bedava oyun, daha ne olsun?

Şaka bir yana, Star Wars Battlefront II kısa da olsa oldukça hoş bir senaryo modu sunuyor oyunculara. Tabii bu senaryo modu, harika grafikler ile birleşiyor. Oyunun çoklu oyuncu modunda mikro ödeme sorunları olsa bile sizlere minimum 20-30 saatlik bir eğlence sunacaktır bu oyun. Özellikle şu sıralar PlayStation 4 üzerinde oynayacak oyun bulamıyorsanız, kesinlikle çekilişimize katılmanızı öneriyoruz diyoruz ve çekilişimizi size satma mevzusunu kapatıyoruz. Dilerseniz şimdi çekiliş detaylarından bahsedelim.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Star Wars Battlefront II çekilişine nasıl katılacaksınız?

Öncelikle söylemek istiyorum, çekilişimizdeki görevlerin sadece 1 tanesini yapmanız, katılmanız için yeterlidir. Fakat 1’den fazla görev tamamlamak, kazanma şansınızı arttıracaktır. Her neyse, sizlere sunduğumuz ilk görevlerimiz Facebook ile alakalı. Eğer Facebook ile giriş yaparsanız, sayfamızı beğenirseniz ve bir gönderimize göz atarsanız, birer adet kazanma şansı kazanıyorsunuz. Eğer Facebook yerine Twitter kullanıyorsanız, Twitter ile giriş yapmak, bir gönderimizi paylaşmak ve hesabımızı takip etmek sizlere birer kazanma şansı kazandıracaktır. Yani, bu iki sosyal medya için toplamda 6 görevimiz var ve toplamda yine 6 şans kazanıyorsunuz.

Twitter ve Facebook haricinde, YouTube kullanıcılarını da düşündük. Eğer YouTube hesabınız ile giriş yaparsanız, kanalımıza abone olursanız ve 1 adet video izlerseniz, yine birer kazanma şansı elde ediyorsunuz. Ayrıca, bu görevler arasından video izleme görevini her gün 1 kez tekrarlayabiliyorsunuz. Böylece her gün 1 yeni şans kazanabiliyorsunuz. YouTube ardından da sırada Twitch var. Eğer Twitch ile giriş yaparsanız ve Twitch kanalımıza takipçi olursanız, yine birer adet şans kazanıyorsunuz. Yani tüm bu görevleri yaparak toplamda 11 şans kazanmış oluyorsunuz.

Son olarak da sizlere bazı bonus, yer yer eğlenceli görevler sunuyoruz. Bu görevlerimizden ilkinde bir soruya cevap veriyorsunuz ve 1 adet şans kazanıyorsunuz. Ardından da sitemizden 1 adet habere göz atarak, yine 1 şans kazanabiliyorsunuz. Ayrıca bu görevimiz her gün tekrar edilebilir. Tüm bunların ardından da 2 özel görevimiz sizleri bekliyor. Eğer 10 adet görevi tamamlarsanız, bu çekilişi arkadaşlarınız ile paylaşıp, onların katılımları ile şans kazanabiliyorsunuz. Bu görevimiz size 3 şans veriyor. Eğer olur da tam 20 görev bitirebilirseniz, bizden size bir hediye var: Tam 5 şans.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın