1 kişiye çekiliş ile Total War: WARHAMMER II veriyoruz

1 kişiye çekiliş ile Total War: WARHAMMER II veriyoruz

Total War: WARHAMMER II oldukça başarılı bir strateji oyunu.

Eğer PC üzerinde oynayacak güzel bir strateji oyunu arıyorsanız, bugün şanslı gününüzdesiniz çünkü çekiliş ile 1 kişiye PC için Total War: WARHAMMER II veriyoruz. Çekiliş uygulamasına hemen aşağıdan göz atıp, çekilişe de aynı uygulamadan katılabileceksiniz fakat bizler öncelikle bu çekiliş hakkında ufak bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle, eğer şu an bu yazımızı okuyorsanız Total War: WARHAMMER II çekilişimiz başlamış demektir. Bu çekilişimizin bitiş tarihi ise 20 Kasım 2017 olarak belirlendi. Çekiliş şartlarına da yazımızın devamından göz atabilirsiniz.

1 kişiye çekiliş ile Total War: WARHAMMER II veriyoruz

Total War: WARHAMMER II çekilişimize katılmak ise oldukça kolay. Öncelikle söyleyelim, eğer çekiliş şartlarımızdan 1 tanesini bile yerine getirirseniz, çekilişimize katılmış sayılıyorsunuz. Tüm şartları yerine getirmek zorunda değilsiniz fakat tüm şartları yerine getiren takipçilerimiz, daha fazla giriş hakkı kazanacaktır ve bu sayede çekiliş içerisindeki şansları artacaktır. Çekilişimizin şartları ise uygulaması oldukça kolay.

Öncelikle, Facebook sayfamızı ziyaret ederek, ardından da Twitter hesabımızı takip ederek 2 giriş hakkı kazanabiliyorsunuz. Bunların haricinde, YouTube kanalımıza abone olarak da 1 adet giriş hakkı kazanabiliyorsunuz. Ardından, her gün 1 kez olmak üzere, sizlere belirtilen YouTube videosunu izlerseniz, her gün 1 adet giriş hakkı kazanıyorsunuz. Son olarak, sizlerden geri bildirim beklediğimiz bir konu var. Sorumuza cevap vermeniz dahilinde 2 giriş hakkı kazanıyorsunuz.

Çekilişimizin bittiği gün tekrar bu yazıyı kontrol ederek, kimin kazandığını öğrenebilirsiniz. Çekilişimizden Total War: WARHAMMER II kazanan takipçimizin mail adresine göndereceğiz oyunun kodunu. Eğer mail gönderdiğimiz takipçimizin kodu kullanmadığını tespit edersek, bir sonraki gün tekrar bir kazanan açıklayacağız ve kodu yeni kazananın mail adresine göndereceğiz. Bu yüzden mail adreslerinizi doğru girmenizi öneriyoruz.

1 kişiye çekiliş ile Total War: WARHAMMER II veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın