1 kişiye çekiliş ile Middle-earth: Shadow of War (PlayStation 4) veriyoruz

1 kişiye çekiliş ile Middle-earth: Shadow of War (PlayStation 4) veriyoruz

Total War: WARHAMMER II çekilişimizin de kazanan ismi açıklandı.

Eğer PlayStation 4 üzerinde, Yüzükler Efendisi havalı, oynayacak güzel bir aksiyon-macera oyunu arıyorsanız, bugün şanslı gününüzdesiniz çünkü çekiliş ile 1 kişiye PlayStation 4 için Middle-earth: Shadow of War veriyoruz. Ayrıca bu çekilişi başlatmamız ile birlikte, Total War: WARHAMMER II çekilişimizi de sonlandırdık. Eğer o çekilişimize katıldıysanız, kazanana göz atmayı unutmayın. Belki PC için Total War: WARHAMMER II oyununu siz kazanmışsınızdır.

Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War çekilişine nasıl katılacaksınız?

Aslında çekilişimizin kendisine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Her şey açıkça belirtilmiş fakat ben tekrardan açıklayayım. Bundan önce gerçekleştirdiğimiz çekilişte biraz az olanak vardı. O çekilişimizde yer alabilmek için maksimum 5 görevi yerine getirebiliyordunuz. Şimdi ise, katılan kişilere daha fazla şans sunabilmek için bu sayıyı 8’e çıkarttık. Fakat en başta söylemek istiyorum: Gerçekleştirdiğimiz bu çekilişe, görevlerden sadece 1 tanesini yerine getirerek bile katılabilirsiniz. 8 tanesini de yapan ve günlük görevleri devam ettiren takipçilerimizin sadece şansı yükselecek. Peki, Middle-earth: Shadow of War (PlayStation 4) çekilişimizin şartları nedir?

Öncelikle yine sizleri bir soru karşılıyor. Bu soruya cevap vererek, 2 hak kazanabiliyorsunuz. Ardından da her gün 1 kez, 1 haberimize göz atarak, şans kazanabiliyorsunuz. Bunun da ardından, klasik olarak Facebook sayfamızı ziyaret etme, bir gönderiye bakma, Twitter hesabımızı takip etme ve Twitter hesabımızdan bir gönderiyi tekrar paylaşma gibi şeyler sizleri bekliyor. Son olarak da YouTube kanalımıza abone olup, her gün 1 video izleyerek kazanma şansınızı arttırabiliyorsunuz. Şimdiden herkese bol şans dileriz!

Çekilişimizin kazanan ismi, tam bir hafta sonra açıklanacaktır. Kazanan kişiye, oyun kodunu mail üzerinden ulaştıracağız ve eğer bu kod 24 saat içerisinde alınmamış olursa, rastgele yeni bir kişi seçeceğiz ve kodu ona göndereceğiz. Kod, elimizden gidene kadar bu işlem devam edecek. Bu yüzden çekilişimize katılırken kullandığınız mail adresinin doğru olduğundan emin olunuz.

1 kişiye çekiliş ile Middle-earth: Shadow of War (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın