1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Zombi katliamı yapmaya hazır mısınız?

Evet, biliyorum. Yeni çekiliş ödülümüzün Dead Rising 4: Frank’s Big Package olduğunu görünce moraliniz bozuldu. Çünkü bir mobil oyun, porno yıldızının iç çamaşırını verince, bizim de benzer bir şeyi yapmamız beklenmişti. Star Wars Battlefront II ardından oyunumuz kalmayacağı için biz de belki yaparız, hem de Yılbaşı hediyesi olarak bunu ayarlarız diye düşünmüştük. İster iyi şans, ister kötü şans deyin, elimize yeni bir oyun geçti ve iç çamaşır vermekten vazgeçtik. Verecek iç çamaşırımız olmasa da, PlayStation 4 için Dead Rising 4: Frank’s Big Package var!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank's Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Önceki Çekiliş Sonuçları

Çekilişimize geçmeden önce sizlere basit bir şekilde önceki çekilişimizin kazananlarını belirtmek istiyoruz. Aslında her yeni çekilişimiz başladığında, önceki çekilişimizin kazanan ismini açıklıyoruz ama Facebook üzerindeki yorumlar ve mesajlardan anladığımız kadarı ile birçok insan kazananları göremiyor. Bu yüzden, hemen aşağıya geçmiş oyun çekilişlerimizin linklerini bırakacağım. Bu linkleri kullanarak ilgili çekilişe gidebilir, uygulama üzerinden kimin kazandığını görebilirsiniz. Merak etmeyin, kazananlar rastgele seçildiği için amca oğluna filan da vermiyoruz oyunu.

Dead Rising 4: Frank’s Big Package İçeriği

Dilerseniz şimdi de Dead Rising 4: Frank’s Big Package içeriğinden bahsedelim. Sonuçta, kazanabileceğiniz oyunun ne olduğunu bilmek hakkınız. Öncelikle, Dead Rising 4: Frank’s Big Package oyununu PlayStation 4 için veriyoruz. Çünkü yeni çıktı sayılır. Dead Rising 4: Frank’s Big Package içerisinde Dead Rising 4 ana oyunu, Stocking Stuffer Holiday Pack, Frank Rising ve Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf ek paketleri bulunuyor. Yani, öncelikle hem ana oyunu, hem de oyun için çıkmış tüm ek paketleri alabiliyorsunuz. Tüm bunlar haricinde paket içerisinde bazı bonuslar da bulunuyor. Bu bonuslar ise Street Fighter kıyafetleri, My Bloody Valentine paketleri, Candy Cane Crossbow, Slicecycle, Sir-Ice-A-Lot, Ugly Winter Sweater ve X-Fists olarak geçiyor.

Bu paket, ayrıca yepyeni bir oyun modu olan Capcom Heroes’u içeriyor. Bu hikaye modunda oyuncular, Willamette’deki zombi salgınının altında yatan gizemi çözmeye çalışırken unutulmaz kıyafetlerin kilidini açabilir ve klasik Capcom karakterlerinden esinlenmiş yıkıcı saldırılar yapabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank's Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Çekiliş Detayları

Çekilişimiz, önceki çekilişlerimiz ile aynı sayılır. YouTube, Facebook ve Twitter gibi 3 farklı platformda, birkaç görevi yerine getirerek birkaç katılım hakkı kazanabiliyorsunuz. Ayrıca bizlerin her gün 1 adet haberine bakarak, 1 şans elde edebiliyorsunuz. Humble Monthly Bundle fırsatlarını da unutmamak lazım. Her şey bir yana, sizlerden en çok beklediğimiz şey, sorumuza cevap vermeniz. Bu soruya vereceğiniz cevabı geri bildirim olarak alacağız. Bu yüzden bizim olumsuz yönlerimizi, yapıcı eleştiriler ile bizlere gösterebilirsiniz. Yapıcı olmayan, saçma cevapları çekiliş bitmeden önce sileceğiz. Bu durumda çekilişe bu kısım ile katılma hakkınızı da kaybedeceksiniz.

Son olarak, çekilişimizde 10, 20 ve 30 aksiyon tamamlayarak bazı yeni şanslar kazanıyorsunuz. Bunu, bu şekilde eklememizin sebebi ise çekilişte bir ilerleme havası yakalayabilmek idi. Yani, biz seviyoruz efendim. Ne yapabiliriz ki? Bahsettiğimiz bu çekiliş, 2017 senesinin son gününde açıklanacak. Bu yüzden yeni yılda ve diğer günlerde bu yazımızı kontrol etmeyi unutmayınız. Arada sırada güncelleme atabiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın