CD Projekt Red, E3 2018 etkinliğine katılıyor

CD Projekt Red, E3 2018 etkinliğine katılıyor

Cyberpunk 2077?

Yakında bir şehir efsanesine dönecek olan Cyberpunk 2077, kendisini E3 2018 sırasında göstermeye hazırlanıyor olabilir. Çünkü E3 2018 etkinliğinin resmi sitesine göre CD Projekt Red ekibi, etkinliğe resmi olarak katılacak. Ekibin bu etkinlikte neler göstereceğini bilmiyoruz ama daha önce ortaya çıkan söylentilere göre Cyberpunk 2077, bu etkinlik sırasında oyunculara bir sinematik video ile gösterilecekti. Basın mensupları ise kapalı kapılar ardında oyunun özel bir demosunu oynayacaktı. Geliştirici ekibin etkinliğe katılma sebebi, direkt olarak bu olabilir. Ayrıca CD Projekt Red ekibinin tek başlarına bir konferans düzenleyip, düzenlemeyeceği de şimdilik bilinmiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CD Projekt Red, E3 2018 etkinliğine katılıyor

Bizler CD Projekt Red ekibini tek başlarına E3 2018 etkinliğinde göreceğimizi düşünmüyoruz. Muhtemelen ekip, Sony veya Microsoft konferanslarından bir tanesinde kendisini gösterecektir. Ayrıca bu şekilde, Cyberpunk 2077 oyununun hangi büyük dağıtımcı ile anlaşmalı olacağını da görebiliriz. Sonuçta Microsoft veya Sony ekiplerinin, özellikle The Witcher 3: Wild Hunt başarısı sonrasında Cyberpunk 2077 oyununu boş bırakacaklarını hiç düşünmüyoruz. Mutlaka birileri, bu oyun üzerinden özel bir anlaşma sağlamaya çalışacaktır.

Cyberpunk 2077 hakkında da daha önce, “Guns N’Roses ve Primus müzik gruplarında çalmış baterist Brian Mantia, IMDb profilindeki verilere göre Cyberpunk 2077 için çalışıyor. Ortaya çıkan bilgi sonrası, oyun hakkında detaylı açıklamalarda bulunmaktan kaçınan Brian Mantia, yine de tam manasıyla sessiz kalmadı. Kendisiyle gerçekleştirilen bir röportajın konu edildiği içerikte, Cyberpunk 2077 için çalıştığını doğrulayan baterist, oyundaki müziklerin bambaşka olacağı konusuna değindi.” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.