CD Projekt RED, Netflix tarafından çekilen The Witcher dizisine dahil olmayacak

CD Projekt RED, Netflix tarafından çekilen The Witcher dizisine dahil olmayacak

Ancak izlemeyi dört gözle beklediklerini belirtiyorlar.

Büyük markaların yan ürünleri, birbirinden farklı şirketler tarafından ele alınabiliyor. Bu şirketler arasında bir sorun olmadığı sürece, kazanan ise tabii ki tüketiciler oluyor. The Witcher serisini ünlü yapan oyunların geliştiricisi CD Projekt RED, Netflix tarafından çekilecek olan diziye katkıda bulunmayacaklarını açıkladı. Bir şeylere engel olmaya çalışmaktansa, “İzlemeyi dört gözle bekliyoruz.” şeklinde bir açıklama yapılması işlerin yolunda olduğunu gösteriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CD Projekt RED The Witcher Netflix

Geçtiğimiz günlerde kitaplardaki hikaye üzerinden ilerleyen bir The Witcher dizisinin, Netflix tarafından çekileceği ortaya çıkmıştı. Bugün ise merakla beklediğimiz bir cevap bizlerle buluştu, belki biraz da hayal kırıklığına uğrattı. CD Projekt RED’den Radek Grabowski, stüdyolarının dizinin çekimlerine katkıda bulunmayacağını açıkladı. Açıklamasına, “Bu proje için en iyi dileklerimizi sunuyoruz, seriyi Netflix üzerinden izlemek için dört gözle bekliyoruz.” şeklinde bir ekleme de yapıyor Radek Grabowski.

Açıklamanın neden belirtmemesi bizleri meraka düşürürken, aklımıza da birkaç sebep getiriyor. CD Projekt şirketinin The Witcher markası üzerinde yaptığı hamlelerin, yalnızca oyunlarla sınırlanmış olması mümkün. Sonuçta dizinin oyunlardaki unsurlardan ne ölçüde faydalanacağını şu an için bilmiyoruz. Andrzej Sapkowski’nin de kreatif danışman olarak diziye dahil olmasıyla, stüdyonun bu işe girmesinin olasılığı zaten sıfıra yaklaşmıştı. Bildiğimiz üzere CD Projekt RED ve Andrzej Sapkowski arasında bir sorun var.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.