Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.03.2021

Call of Duty Warzone’dan bir ses dosyası sızdırıldı ve bu dosya, Sezon 2’de neler olacağı ile ilgili bilgi veriyor. Görünüşe göre Call of Duty Warzone Battle Royale haritası olan Verdansk nükleer bomba patlamasına kurban gidebilir. Bu da, Sezon 2’nin teması olabilir. Sizlerle, hemen aşağıda bir Twitter gönderisi paylaştık. Haberimize konuk olan bu Twitter gönderisinde yer alan bağlantıya tıklamanızı ve açılan videodaki sesleri dinlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Zira, konumuz tam olarak bu seslerle alakalı.

Call of Duty Warzone Verdansk haritası, yeni sezonda nükleer bomba patlaması gösterebilir

Verdansk’ın kıyılarından zombiler zaten Call of Duty Warzone haritasını ele geçirmişlerdi. Devamında ise, görünüşe göre nükleer bir patlama bu haritada bizleri bekliyor. Bu da, yeni sezonun hikayesi olacak gibi. Ses kayıtlarına bakacak olursak, Activision ve Raven Software ekipleri, oyuncuların bir araya gelerek Verdansk’ı kurtarmak için birlikte çalışmasını istiyor gibi görünüyor. Çünkü, bir seste, “Verdansk, istila edildi, geri alın.” derken, bir başka seste de, “Verdansk kaybedildi, bitirin.” diyor. Fakat henüz, bu görevlerin nasıl tetiklendiği ve nasıl kaybedildiği konusunda herhangi bir fikrimiz yok.

İşin dahası da, eğer olur da, “Verdansk kaybedildi. Bitirin.” sesini duyarsanız, devamında, “Çıkarma iptal, Verdansk için nükleer bomba fırlatıldı.” diyor. Call of Duty Warzone hayranları arasından bilgi sızdıran bir kısmı da, bütün bu olayların 11 Mart 2021 tarihinde başlayacağını söylüyor. Yani, geriye 1 hafta gibi bir süre kaldı. Muhtemelen bu zombiler iyice artacak bu görev başladığında fakat kaybetme muhabbeti nasıl olacak tahmin edemiyoruz. Artık, sadece arkamıza yaslanıp bekleyeceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.