Call of Duty Black Ops Cold War Outbreak modu çıkış haftasında ücretsiz

Call of Duty Black Ops Cold War Outbreak modu çıkış haftasında ücretsiz

Fırsatınız varsa mutlaka deneyin.

Activision’ın hazırladığı Call of Duty Black Ops Cold War Outbreak modu, bu hafta çıkışını gerçekleştirecek. İyi haber ise, Outbreak modunun ilk hafta ücretsiz olarak oynanabileceği oldu. 25 Şubat 2021 Perşembe günü Türkiye saati ile 21:00’dan 4 Mart 2021’e kadar birçok çok oyunculu mod, zombi modu ve Outbreak modu ücretsiz olacak. Outbreak modunda, büyük çaptaki zombi sürülerine karşı Ural Dağları’nda savaşacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops Cold War Outbreak modu oyuna neler ekleyecek?

Öncelikle, iki kişilik zombi modu olan Onslaught modu ile ilgili bir haber verelim. Outbreak modunun ücretsiz olduğu zaman sürecinde, Onslaught da ücretsiz olacak. Ancak, Onslaught modunu yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5 üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Onslaught, Call of Duty Black Ops Cold War’ın  yeni çok oyunculu haritası Apocalypse’te de oynanabilir olacak. Activision, Apocalypse haritasını tüm kullanıcılara ücretsiz olarak açacak. Bu haritada Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint modları tüm oyuncular tarafından ücretsiz olarak oynayabilecek.

Bu arada, Team Deathmatch, Domination ve 40 oyunculu Fireteam modları da kendi Nuketown haritasında ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Tüm bunlara ek olarak, 26 Şubat 2021 tarihinde Türkiye saati ile 21:00’da iki kat XP ve iki kat silah XP’si etkinlikleri de başlayacak. Bu etkinlikler, 1 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek. Ücretsiz süre boyunca oyunda kaydettiğiniz tüm ilerlemeler, oyunu satın alırsanız sizde kalacak.


Call of Duty Black Ops Cold War
Call of Duty Black Ops Cold War inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.