Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.02.2021

Call of Duty Black Ops Cold War ve Call of Duty Warzone yepyeni bir fragman çıktı. Bu yeni çıkan fragman ile birlikte Call of Duty Black Ops Cold War ve Call of Duty Warzone Sezon 2 detayları oyuncularla paylaşıldı. Görünüşe göre, Sezon 2 ile birlikte bizleri yepyeni içerikler bekliyor. Detaylara geçmeden önce, hemen aşağıda yer alan Sezon 2 fragmanı ise sizleri baş başa bırakalım.

Call of Duty Black Ops Cold War ve Warzone Sezon 2 detayları paylaşıldı

Call of Duty Black Ops Cold War ve Call of Duty Warzone için gelen yeni sezon, bizlere yeni bir zombi modunu da getiriyor. Outbreak adı verilen bu yeni zombi modu, oyuncuları görev bazlı bir oynanışa itiyor. Dahası da, yeni sezonda 6 ücretsiz silah açma şansı da sunulacak. FARA 83, LC10, R1 Shadowhunter, pala, ZRG 20mm keskin nişancı tüfeği ve askeri sınıf bir katlanabilir kürek, bu eşyalar olarak paylaşıldı.

Call of Duty Black Ops Cold War ve Call of Duty Warzone yeni sezonunda, yeni haritalar ve modlar da oyuncuların beğenisine çıkıyor. Apocalypse adında 6v6’lık bir harita, Golova adında çoklu ekip destekleyen yeni bir harita bizlerle olacak. Bunların yanı sıra, 2v2 ve 3v3 destekli Mansion ve bir de 6v6 bir harita olan Miami Strike da geliyor. Gun Game, Stockpile ve Hardpoint de duyurulan modlar oldu. Tabii, eğer PlayStation sahibiyseniz, Apocalypse isimli bir harita da sizlere sunulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.