Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.10.2022

Call of Duty Modern Warfare 2 oyuncusuysanız, bir an önce seviyeniz yükselsin istiyor olmanız muhtemel. Zira, ne kadar yüksek seviye, o kadar teçhizat. Bu sayede, daha iyi savaşlar tecrübe edersiniz. Bir an önce seviye atlamak istiyorsanız, oyunda bu konuda yardımcı olacak bir yol var. Call of Duty Modern Warfare 2 Double XP Token eşyaları veriyor. Bu eşyalar sayesinde, bir süre boyunca 2 katı tecrübe kazanıyorsunuz. Tabii, bu da daha hızlı seviye atlamak demek. Şimdi, Double XP alma ve kullanma ile ilgili bilmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Double XP alma ve kullanma nasıl olur?

Önce, bu tokenleri nasıl alacağınızdan bahsedeceğiz. Ardından da, kullanma yolları ile ilgili bilgi vereceğiz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Double XP alma

Tamamladığınız her hedef, öldürme ve maç için iki kat daha fazla deneyim elde etmek için tüketilir öğeler olan Double XP Token'ları kullanabilirsiniz. Uzun vadeli oyuncu XP kazanımları, kendi kişisel KD oranınız yerine hedefe öncelik vermek gibi her modu doğru oynamaktan gelir. Ayrıca, Double XP aktifken iyi oynamak sıralamanızın daha hızlı yükselmesine neden olur.

Bir diğer sarf malzemesi olan Double Weapon XP Token'lar, kullandığınız belirli silahlar için size x2 deneyim puanı kazandırarak yeni silahların ve benzersiz eklentilerin kilidini açar.

Bu Double XP Tokenlerinin her ikisinin de sınırlı bir ömrü vardır. Genellikle 30 veya 60 dakikadır. Bu süre hesabı için oyun süresi değil gerçek zaman hesaplanır. Bir Token aktifken ondan en iyi şekilde yararlanmak için fazlaca çok oynayın. Double XP Tokenleri aşağıdaki şekillerde elde edebilirsiniz:

  • Hedefleri yerine getirerek
  • Vault Edition'ı eski bir Call of Duty perakendecisinden satın almak
  • Özel promosyon yiyecek ve içeceklerinin satın alınması

Call of Duty Modern Warfare 2'de sefer görevlerini bitirerek dört standart Double XP Token'i ve dört Double Weapon XP Token'i kazanabilirsiniz. Modern Warfare 2 Vault Edition'ı Warzone, Vanguard, Black Ops Cold War veya Modern Warfare (2019) mağazalarından satın aldığınızda 10 Saatlik Double XP Tokeni ve 10 Saatlik Double Silah XP Tokeni kazanacaksınız. Ayrıca, belli ülke ve bölgelerde, belli ürünlerde kampanyalar olur. Bu kampanyalar sayesinde de Token kazanmanız mümkün.

Double XP Token nasıl kullanılır?

Operatörünüzün cebinde kalamayan bir Token kullanmak için önce çok oyunculu bir oyun moduna girmelisiniz. Ana menüden herhangi bir çok oyunculu oyun modu işe yarayacaktır. Ancak bir Token etkinleştirdikten sonra zaman kazanmak için, bir sonraki oynamak istediğiniz moda girmek en iyisidir.

Bir çok oyunculu oyun moduna girdiğinizde, eşleştirme lobisine girmeden önce eşleştirmeyi başlat seçeneğinin yanında "XP Tokens" yazısını görmelisiniz. Modern Warfare 2'de, bir XP Token'ı kullanmak için bu menüden "XP Tokens"'ı seçin. Ardından istediğiniz Token'ı normalde yaptığınız gibi kullanın. Turuncu Jetonlar Çift Silah XP'si içinken, yeşil Jetonlar oyuncular içindir.

Başka ne önerirsiniz?

Call of Duty Modern Warfare 2 inceleme yazımız, oyuna başlamak isteyenler için kesinlikle faydalı olacaktır. Ayrıca, Call of Duty Modern Warfare 2 M16 rehber yazımıza da bakın. Bir de, oyunu satın almadan önce Call of Duty Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri yazımıza bakın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.