Yeni Call of Duty filminin yönetmeni belli oldu

Yeni Call of Duty filminin yönetmeni belli oldu

Sicario 2: Soldado yönetmeni, şimdi de Call of Duty projesinde yer alacak.

Activision Blizzard, 2015 senesinde video oyunu sektörünün dışına doğru büyük bir adım attı. Ekip, 2015 içerisinde, video oyunlarının dizilerini ve filmlerini yapacaklarını belirtti. Bu açıklamalar ardından ilk çıkan proje Skylanders Academy oldu. Skylanders markasının TV dizisi olan Skylanders Academy, Netflix üzerinde yayımlanıyordu ve şu an bu dizi üçüncü sezonuna girmeye hazırlanıyor. Skylanders haricinde Call of Duty markası için de bir film düşündüklerini belirtmişti Activision Blizzard. Bugün ise oldukça güvenilir kaynaklara sahip olan Variety, yeni bir rapor yayımladı ve, “Yeni Call of Duty filminin yönetmeni belli oldu.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: WWII gelirleri bir milyar doları geçti

Variety raporlarına göre yeni Call of Duty filminin yönetmeni; Sicario 2: Soldado, Colt ve The Legend of Red Hand yapıtları ile tanınan Stefano Sollima olacak. Variety raporlarının devamına göre bu filmin henüz senaryosu ve çıkış tarihi belli değil. Yani, filmin şu an oldukça erken bir sürecinde bulunuyor Activision Blizzard. Bu yüzden 2018 veya 2019 senesinde bu filmin sinemalara geleceğini pek zannetmiyoruz.

Stefano Sollima isimli yönetmenin yeteneklerini anlamak için de, eski projelerinin puanlarına bakabiliriz. Mesela bu yönetmenin 2018 senesinde çıkan The Legend of Red Hand yapıtı 10 üzerinden 8 puan alan bir yapıt oldu. 2014 senesinden beri devam eden Gomorra: La serie ise şu an 10 üzerinden 8.7 puana sahip. 2015 senesinde çıkan Suburra ise 7.4 puana sahip. 2012 senesinde çıkan ACAB – All Cops Are Bastards ise 6.6 puana sahip. Son olarak, 2008 ile 2010 seneleri arasında aktif olmuş olan Romanzo criminale – La serie ise 8.6 puana sahip.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın