Eurogamer, Call of Duty: Black Ops IV söylentilerini doğruladı

Eurogamer, Call of Duty: Black Ops IV söylentilerini doğruladı

Eurogamer doğruladıysa, o söylenti doğrudur.

Geçtiğimiz gün ortaya bir söylenti atılmıştı. Bu söylentiye göre 2018 senesinde çıkacak olan yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Black Ops IV olacaktı. Biz, sizlere bu söylentiyi aktarmadık çünkü söylentiyi aktaran kaynak, ciddi anlamda güvenilmez bir isim idi. Buna rağmen, bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterebiliyor. Çünkü orijinal kaynak tarafından sızdırılan Call of Duty: Black Ops 4 söylentileri, ciddi anlamda güvenilir kaynaklara sahip olan, prestijli Eurogamer tarafından doğrulandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eurogamer, Black Ops 4

Orijinal söylentiye göre Call of Duty: Black Ops IV, bu sene PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için gelecekti. Oyunun bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri doğal olarak Treyarch tarafından geliştirilirken, Nintendo Switch sürümü ise Call of Duty serisine yabancı olmayan, başka bir geliştirici tarafından yapılıyor. Bu geliştiricinin kim olduğunu bilmiyoruz ama muhtemelen Call of Duty Online yapıtının geliştiricisi olan Raven Software ekibi olabilir.

Oyunun kendisi, söylentilere göre yine modern zamanlarda geçecekti, ayaklarımız yere basacaktı. Zaten daha önceden Treyarch ekibinin iş ilanları da bunu göstermekte idi. Söylentilerin devamına göre Call of Duty: Black Ops 4 oyununun Nintendo Switch sürümünde ek paket desteği, HD Rumble ve hareket algılama desteği de bulunacaktı. İşte tüm bu söylentiler, hem Eurogamer ekibinin kaynakları, hem de ekibin kendisi tarafından onaylandı.

Call of Duty: Black Ops IV oyunu, Call of Duty: Infinite Warfare oyununa gelen negatif yorumlara karşılık geliştirilmekte. Yani oyunun bilim-kurgu temasında geçmesini beklemiyoruz. Eurogamer da oyunun modern zamanlarda geçeceğini söylüyor. Tabii şimdi bahsi geçen serinin gidişatına bakacak olursak, serinin üçüncü oyunu ciddi bir şekilde geleceğe gitmişti. Şimdiki oyunun modern zamanlarda geçeceğini göz önünde bulundurursak, serinin üçüncü oyununa bir devam oyunu alacağımızı zannetmiyoruz. Devam oyunu yerine bir, “Prequel” görebiliriz. Bizim en baştan beri tahminimiz buydu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.