Call of Duty: WWII oyuncusu, bir kurşun bile sıkmadan, oyundaki en üst rütbeye ulaştı

Call of Duty: WWII oyuncusu, bir kurşun bile sıkmadan, oyundaki en üst rütbeye ulaştı

Nasıl bir hırstır bu böyle?

Bir FPS oyunu oynuyorsanız, nişan alıp ateş ederek rakiplerinizi öldürmeye odaklanırsınız. Oyuncuların büyük çoğunluğu da haliyle ateşli silahları kullanırken, yakın dövüş silahlarına gerekmedikçe başvurmazlar. Haberimizin kahramanı ise ateşli silahları hiç kullanmadan, Call of Duty: WWII oyununda en yüksek rütbeye ulaşan bir YouTube içerik üreticisi. Bu kişi, sadece bıçaklar ve yakın dövüş silahlarıyla, oyunda en üst Master Prestige seviyesine ulaştı ve bunu hazırladığı video ile kanıtladı. Bu sadece İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen Call of Duty WW2 için değil, tüm oyunlar için oldukça büyük bir başarı. 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 oyuncusu, kurşun atmadan, oyundaki en üst rütbeye ulaştı

TheKnivesOnly adlı oyuncu, Call of Duty: WWII piyasaya çıktığında kendisine bir hedef koydu. Kendisi, hiç silah kullanmadan, tek kurşun atmadan, oyundaki en üst rütbeye ulaşmayı amaçlıyordu. Hedeflediği başarıya ulaşan oyuncu, arzuladığı gibi, yakın dövüş silahlarıyla en üst Master Prestige seviyesine ulaştı. Ayrıca TheKnivesOnly isimli oyuncu, tüm bu seviyeleri geçerken, ateşli silahlarla birlikte hiçbir ölümcül Scorestreak de kullanmadı. İlginç oyuncu, Master Prestige rütbesine gelinceye dek yaklaşık 32 bin düşman öldürdü oyunda.

Uçuk Call of Duty WW2 oyuncusunun videosunu haberimizin en alt kısmından seyredebilirsiniz. Bu videonun bir kısmı, oynanış görüntülerinden oluşuyor. Hazırlanan videonun sonlarına doğru ise, iddiasının doğruluğunu ispatlayacak şekilde oyun içi istatistikler gösteriliyor. Amacını gerçekleştirmek için 2010 senesinde çıkan Black Ops oyunundan itibaren bu hedefi deniyor oyuncu. Serinin oynadığı oyunları arasında en sevdiği oyunun Call of Duty: Black Ops III olduğunu ifade eden TheKnivesOnly isimli oyuncu, serinin yeni gelecek oyunuyla ilgili söylentilerden de oldukça memnun. Bilindiği üzere, serinin bir sonraki oyununun Call of Duty: Black Ops IV olacağı hakkında, sağlam kaynaklı söylentiler dolaşmakta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.