Unreal Engine 4 ile hazırlanan Halo sinematik videosu oyuncuları mest etti

Unreal Engine 4 ile hazırlanan Halo sinematik videosu oyuncuları mest etti

Halo'ya bir de böyle bakın.

Qvisten Animation’da çalışan Unreal Sanatçısı William Faucher’ın Unreal Engine 4 ile hazırladığı Halo sinematik videosu sonunda yayımlandı. William Faucher’ın hazırladığı video şaşırtıcı şekilde harika gözüküyor. Hatta, Halo Infinite’den bile daha güzel gözüktüğü tartışmaya açık bir konu. Halo’nun Unreal Engine 4 ile yapılan sinematik videosu, NVIDIA GeForce RTX 2060 Super ekran kartı ile hazırlanmış.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Unreal Engine 4 ile hazırlanan Halo sinematik videosu ne gösteriyor?

Bu sinematik video, Halo’nun tüm şanını biz oyunculara sunuyor. Yüksek çözünürlüklü kaplamalar ve harika ışıklandırmalar, Chief’in zırhını bir hayli muhteşem gösteriyor. Unreal Sanatçısı William Faucher, alan derinliğini yüksek tutarak çevreyi arka planda tutmuş. Böylece, Chief ve harika zırhı ön planda tutulmuş. Ne yazık ki, çevreyi daha detaylı şekilde göremiyoruz. Yani, arka plan genel olarak sis ve yansımalardan oluşuyor. Yine de, sanat yönetmenliği olarak harika bir iş çıkartılmış.

Hemen aşağıda, haberimizin konusu olan videoyu bulabilirsiniz. Bizim fikrimizi soracak olursanız, gerçekten çok başarılı bir görüntü kalitesi ile karşı karşıya olduğumuzun altını çizmek isteriz. Unreal Engine 4 oyun motorunun gücünü her oyunda ve videoda bu kadar güçlü hissedemiyoruz. Elbette, oyun motorunun yapabileceği en iyi şey bu değil fakat yine de bu kadarı bile görmek, canımızı çektiriyor. Buna benzer bir görsel kalitede oyun olup, üstüne de güzel bir optimizasyon olunca, tadından yenmiyor. Her neyse, biz ağzımızın sularını silelim ve sizleri video ile baş başa bırakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.