Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.01.2021

Ubisoft ekibi tarafından, tarafımızca gerçekten çok ama çok fazla beğenilmiş olan Immortals Fenyx Rising için önemli bir duyuru yapıldı. Verilen bilgilere göre Netflix’in Blood of Zeus dizisi ile Immortals Fenyx Rising bir süreliğine birleşiyor. Tabii, kısa bir süreliğine birleşeceği için bu etkinliğe göz gezdirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Dilerseniz, gelin bu etkinliğin detaylarından da bahsedelim.

Immortals Fenyx Rising ve Blood of Zeus etkinliği, kısa bir süre için mevcut

Bugünden itibaren oyuncular, Blood of Zeus ile Immortals Fenyx Rising’in birlikte hazırladıkları sınırlı süreli bir ortak çalışmayı oynayabilirler. Oyuncular, Blood of Zeus temalı bir göreve girebilecek ve yepyeni bir karakter paketi ve silah paketi satın alabilecek.

21 Ocak 2021 – 28 Ocak 2021 tarihleri arasında Blood of Zeus temalı A tribute to family görevinde oyuncular, başka bir dünyadan gelen iki kötü yaratık: Chimera ve Cerberus ile savaşacak. Görevin tamamlanmasının ardından oyuncular, Eagle kolyesini ve Blood of Zeus’a bağlı yepyeni karakter özelleştirme seçeneklerini elde edecekler.

İblis avcısı içgüdülerinize güvenerek kılıcınız, baltanız ve yayınız için Blood of Zeus temalı görünümleri içeren yeni silah paketiyle kaderinize meydan okuyun. Ve Blood of Zeus temalı zırh, miğfer, kanatlar, binek ve yoldaş phoenix dahil olmak üzere Blood of Zeus karakter paketiyle Amazon savaşçısı Alexia’nın izinden yürüyün! Hem silah paketi hem de karakter paketi, crossover etkinliğinin bitiminden sonra bile herhangi bir zamanda satın alınabilecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.