Black Desert Online kapalı betasından istatistikler yayımlandı

Black Desert Online kapalı betasından istatistikler yayımlandı

Sahire sınıfı bayağı bir ilgi görmüş.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Black Desert Online kapalı beta süreci şu an kapalı ve oyuncular açık beta sürecine hazırlanıyor. Oyuncular yeni betaya hazırlanırken, Black Desert Online dağıtımcı ekibi de boş durmuyor. Öyle ki, ekip geçtiğimiz gün bahsettiğimiz kapalı beta sürecinden yeni istatistikler yayımladı. Girişi fazladan uzatmadan istatistiklere girmek istiyoruz. Karşımıza çıkan kapalı beta istatistiklerine göre oyuncular en fazla Sahire karakter sınıfını tercih etti. Sahire’den sonra da Okçu sınıfına yönelindi. En az tercih edilen sınıf ise Büyücü oldu. Black Desert Online kapalı beta oyuncuları, bu süreç içerisinde neredeyse 60 bin eşya tamir etti ve neredeyse 17 bin kez yükseltme denendi.

Black Desert Online

Black Desert Online kapalı beta istatistiklerinin devamına göre oyuncular, yükseltme yaparken neredeyse 2 bin kez başarısız oldu. Ayrıca, 42 bin adet de balık tutuldu. Anlaşılan oyuncular balık tutmayı bayağı bir sevmiş. Her neyse, bu beta sürecinde oyun dünyasında en çok düşürülen eşya Eşkıya Bandanası olurken, en çok öldürülen düşman ise Tarikatçı Savaşçı oldu. Bunun haricinde, oyuncular bu beta sürecinde toplam neredeyse 11 milyar para toplamayı başardı. Belki de bu paraların çoğu ticaret ve pazaryeri üzerinden yapıldı. Çünkü kapalı beta boyunca pazaryerine 27 bin eşya koyuldu ve 23 bin eşya satıldı.

Eğer dilerseniz bu kapalı beta istatistiklerine hemen aşağıdaki uzun görselden daha detaylı olarak sizler de göz atabilirsiniz. Haberimizi sonlandırmadan önce de hatırlatalım: Oyunun kapalı betası, Efsanevi paket satın alan oyuncular için 29 Kasım 2017 tarihinde başlayacak. Ardından Özel paket sahipleri, onlardan sonra Sınırlı paket sahipleri, en son da Başlangıç paketi sahipleri bu açık betaya katılabilecek. Açık beta sonlandıktan sonra da direkt olarak tam sürüme geçeceğiz.

Black Desert Online

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın