Black Desert Online için kapalı beta incelemesini yazana hediyeler var

Black Desert Online için kapalı beta incelemesini yazana hediyeler var

Biz de buradan yazdık Black Desert Online Bey. O sayılıyor mu?

Eğer Black Desert Online oyununun kapalı beta sürecine katıldıysanız ve bu süreç hakkındaki fikirlerinizi belirtmek istiyorsanız, şimdi çok güzel bir fırsata sahip olabilirsiniz. Çünkü oyunun Türkiye dağıtımcı ekibinden gelen açıklamalara göre, oyunun kapalı betasındaki deneyimlerinizi forum üzerinden yazarsanız, birkaç farklı ödül kazanabiliyorsunuz. Öncelikle bu etkinliğe katılabilmek için oyunun resmi forum sitesini kullanmanız gerekiyor. Peki, deneyimlerinizi veya oyunun incelemesini yazarsanız, ne kazanacaksınız?

Black Desert Online

Oyunun Türkiye dağıtımcı ekibine göre bu etkinliğe katılan ve en iyi incelemeyi yazan oyuncuya 2 adet özel karakter ismi verilecek. Bu karakter isimleri, anladığımız kadarı ile Savaşçı ve Sahire olacak. Ayrıca, anlayabileceğiniz için 2 farklı isim verilecek ve bu isimlerden 1 tanesi Savaşçı için, bir diğeri de Sahire için kullanılabilecek. Eğer sizin incelemeniz en iyisi seçilmezse, merak etmeyin çünkü inceleme yazan rastgele 30 kişiye Black Desert Online temalı bir fare altlığı verilecek.

Bahsetmiş olduğumuz bu etkinlik, 17 Kasım 2017 ile 26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yani inceleme yazınızı düşünmeniz için uzunca bir zamanınız olacak. Bu etkinliğin kazananı ise 29 Kasım 2017 tarihinde açıklanacak. Ayrıca bu tarihte,  oyunun Efsanevi seviye paketini satın alanlara açık beta da açılacak. Tüm bunların haricinde, dağıtımcı ekipten gelen bazı uyarılara göre etkinlik içeriği ve süresinde, beklenmedik koşullarla karşılaşılması durumunda değişiklik yapılabilir ve iptal edilebilir. Bunun haricinde, etkinliğe birden fazla gönderiyle katılabilirsiniz. Yalnız ufak bir konuda da dikkat etmeniz gerekiyor: Başkalarının gönderilerini paylaşanlar, uygunsuz içerik paylaşanlar katılım hakkını kaybeder.

Bu arada bizim kapalı beta inceleme yazımızı da okumayı unutmayın. Sanırım bu yazı ile biz etkinliğe katılamamış oluyoruz. :(

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın