Battlefield 5 sistem gereksinimleri duyuruldu

Battlefield 5 sistem gereksinimleri duyuruldu

Aslına bakarsanız o kadar da üst düzey bir sisteme ihtiyacınız yok.

EA DICE tarafından geçtiğimiz gün düzenlenen bir canlı yayın ile tanıtılan yeni Battlefield oyunu, seriye büyük değişiklikler getiriyor. Oyunun tanıtım videosunda gördüğümüz aksiyon dolu sahneleri ve canlı grafikleri deneyimlemek ise pek zor olmayacak gibi. Battlefield 5 sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı ve aslında makul gereksinimler olduğu söylenebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5

Oyuncu rollerini neredeyse tamamen değiştirerek büyük yeniliklere imza atan Battlefield 5, 19 Ekim 2018 tarihinde oyuncularla buluşacak. Haritayı şekillendirebildiğiniz ve savunma bölgeleri kurabildiğiniz bu oyunda takım çalışması oldukça önemli bir rol oynayacak. Daha önce gördüğümüz modların yanı sıra, Operasyonlar modunun yenilenmiş hali olan “Grand Operations” da Battlefield 5 ile birlikte oyunculara sunulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların yanı sıra, seride uzun zamandır görmediğimiz co-op seçeneği de yeni oyun ile birlikte geri dönüyor. Arkadaşlarınızla aranızda rekabet olmadan oyunu deneyimleme imkanını sunacak olan bu modun adı ise “Combined Arms” olarak belirlenmiş. Oyunun sistem gereksinimleri de EA tarafından Origin platformundaki sayfasında listelendi. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun sistem gereksinimlerini inceleyebilir ve tüm bu deneyimi yaşayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Battlefield 5 sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
RAM: 8GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 sürümü ile uyumlu ekran kartları ve eşdeğerleri
İnternet Bağlantısı Gereksinimleri: 512 KBPS veya daha hızlısı
Depolama alanı: 50 GB


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.